Osoby chcące zacząć swoją przygodę ze sportem oraz jego miłośnicy mogą skorzystać z niecodziennej oferty. 4Fit Fitness Club w Cieszanowie zaprasza 13 i 14 stycznia na Dni Otwarte. To doskonała okazja, by zapoznać się z ofertą, ale również wziąć udział w darmowych zajęciach.

4Fit Fitness Club, mieszczący się w Cieszanowie przy ul. Kościuszki 4, to idealne miejsce dla każdego, kto pragnie aktywnie spędzać czas i dbać o swoje zdrowie. W Klubie znajdzie się wszystko, czego potrzebuje się, aby osiągnąć swoje sportowe cele. Niezależnie od płci i wieku.

Dlaczego warto skorzystać z oferty 4Fit Fitness Club?

Po pierwsze, gwarantuje on aktywną, wesołą i luźną atmosferę. Niezależnie od tego, czy jest się początkującym, czy doświadczonym sportowcem, osobą niepełnoletnią, pełnoletnią czy seniorem – w tym miejscu na pewno poczujesz się jak w domu. Instruktorka Kasia jest zawsze gotowa, aby pomóc osiągnąć wymarzone cele i cieszyć się treningiem.

Po drugie, w Klubie prowadzonych jest wiele atrakcyjnych zajęć, które z pewnością zainteresują niejedną osobę. W ofercie znajduje się kickboxing, yin yoga, happy kids 4+, zdrowy senior 60+ i HIIT workout. Niezależnie od tego, jaki wolisz trening i ćwiczenia – Klub znajdzie i dostosuje ofertę do twoich potrzeb.

Wprowadź nową energię do swojej codzienności i ciesz się wymarzonymi efektami – powtarza trenerka Kasia.

Dni Otwarte to doskonała okazja, aby przekonać się na własnej skórze, jak wygląda trening w Klubie. Będziesz mógł skorzystać z darmowych zajęć, a także mieć szansę zaszczepić w sobie pasję i dołączyć do wyjątkowej społeczności. Dodatkowo, każda osoba uczestnicząca w zajęciach w czasie Dni Otwartych otrzyma rabat na pierwszy zakupiony karnet!

Już teraz możesz zapisać się na treningi pod numerem telefonu: 783 767 930.

Zastanawiasz się, jakie korzyści możesz odnieść dzięki treningom? Jakie możliwości daje ci oferta? Nie zwlekaj i przekonaj się sam, dając sobie szansę na nową, sportową przygodę.

Nie czekaj dłużej, zapisz się na Dni Otwarte w Klubie 4Fit Fitness Club i zacznij dbać o swoje zdrowie i kondycję już teraz, a na pewno nie pożałujesz.

Publikacja jest artykułem promocyjnym dla firmy z bazy lubaczowskie.pl. Chcesz wykupić swoją wizytówkę?
Napisz: kontakt@lubaczowskie.pl lub zadzwoń tel. 883 051 883.

4Fit Fitness Club

ul. Kościuszki 4, Cieszanów

Zdrowie i uroda


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here