Fot. FB – Radiator – Turystyka motocyklowa.

Już po raz trzynasty pasjonaci turystyki motocyklowej z całej Polski będą mieli okazję uczestniczyć niezwykle ciekawym wydarzeniu. XIII Nasze Wyprawy Motocyklowe odbędą się w ostatni weekend lutego w Leśnej Chacie w Kowalówce.

Nasze Wyprawy Motocyklowe to coroczne spotkanie dla wszystkich miłośników dwóch kółek, pragnących podzielić się swoimi przygodami oraz posłuchać fascynujących opowieści innych pasjonatów. Wydarzenie co roku zyskuje coraz większą popularność, stając się miejscem spotkań dla społeczności motocyklistów z różnych zakątków kraju.

Spotkanie zapewni uczestnikom eksplorację nieznanych miejsc, ciekawe prezentacje tematyczne, pokazy przeźroczy i filmów motocyklowych. To także okazja do spotkania się z podróżnikami, wymiany spostrzeżeń i uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.

Organizatorzy obiecują wyjątkową atmosferę, pełną pasji, inspiracji i motocyklowego braterstwa. Program wydarzenia będzie ujawniany stopniowo, a każdy krok będzie krokiem w stronę niezapomnianego motocyklowego przeżycia.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here