W środę (27.12) w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej odbyło się uroczyste mianowanie na pierwszy stopień w korpusie podoficerów. Młodzi kaprale niebawem rozpoczną służbę m.in. w placówce SG w Lubaczowie.

Akty mianowania na stopień kaprala wręczył w obecności kadry kierowniczej zastępca Komendanta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Robert Kielar, a uroczystość odbyła się w asyście pocztu sztandarowego.

Grupa młodych funkcjonariuszy ukończyła szkolenie podstawowe, a następnie podoficerskie w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu. Zastępca Komendanta BiOSG pogratulował absolwentom pozytywnego ukończenia szkoleń i życzył im sukcesów w niełatwej służbie granicznej – czytamy na stronie BiOSG.

W najbliższym czasie młodzi kaprale rozpoczną służbę w podkarpackich placówkach Straży Granicznej. Najwięcej osób trafi na przejścia graniczne w Korczowej (14), Medyce (10) i Krościenku (6). Pozostali będą służyć w placówkach SG w Lubaczowie, Czarnej Górnej i Wojtkowej.

Galeria zdjęć, fot. BiOSG.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

21 komentarze

   • Tak do twojej wiadomości, te wszystkie twoje posty (pod wieloma nickami) z obelgami pod moim adresem i straszenie mnie policją, prokuraturą, zbieranie jakiś zgłoszeń na stronę ,,zlubaczowa” zbieram wszystkie screeny które się nie przedawniają. Wszystkiego najlepszego w nowym roku.

    • Przecież to Ty piszesz jako Babinicz i jesteś jednym z grupy nicków polaka2010. Chcesz mnie wystraszyć. Ale czym skoro ja piszę pod jednym nickiem a to z nabiajniem się z Ciebie jak to Ty nazwałeś siebie ,,patryjotą” zaczerpnąłem z komentarzy Niemca2010 bo celnie to ujął, że taki z Ciebie ,,patryjota” co z patriotyzm ma mało wspólnego. Nic na mnie nie masz. I nie będziesz miał ani w tym ani w następnym roku. Wszystkiego najlepszego na nowy rok. Życzę zwłaszcza szczerości ?

    • Babinicz (polak2010), jak na razie to tobie zostało udowodnione, że piszesz pod kilkoma nickami i rozmawiasz sam ze sobą. Już nie pamiętasz? Niepamięć to straszna rzecz… I to w tak młodym wieku? Przypominam – tutejsza redakcja potwierdziła nasze przypuszczenia: https://elubaczow.com/2023/09/18/premier-mateusz-morawiecki-z-wizyta-w-narolu-relacja/#comment-651663

     Pokaż mi gdzie ktoś cię straszy policją? Gdybyś nie wiedział, policja nie ma żadnych narzędzi do ścigania trolli internetowych, czyli ciebie. Zbieraj sobie co chcesz, chętnie będę przyglądał się tej sprawie, bo wydaje się, że chyba na tym patoportalu zlubaczowa komuś mocno zalazłeś za skórę, skoro jest próba formułowania wniosku z zawiadomieniem prokuratury o możliwości popełnienia przez ciebie przestępstwa. Pamiętasz jak pisałeś coś, że dobra zmiana to gazowanie Żydów czy coś w ten deseń? Mam nadzieję, że już wkrótce ktoś się tobą zainteresuje i zajmie, bo już naprawdę wszyscy mamy dosyć twojej megalomanii, hejtu, siania fermentu i nienawiści do wszystkich, którzy mają inne zdanie, niż ty.

     Dużo zdrowia dla ciebie, więcej pokory i miłości do bliźniego.

  • Cyt. klasyka: „45 mln wyświetleń! Kanał TV Republiki na YouTube numerem 1 wśród mediów w Polsce – wyprzedził m.in. kanały Wirtualnej Polski i Radia Zet” – masz teraz swoje prawdziwie wolne polskie patriotyczne szeroko dostępne medium, już nie musisz jechać na manifestację 11 stycznia, już daj spokój TVP, niech telewizja utrzymywana za pieniądze podatników będzie bezstronna, przynajmniej na tyle na ile była przed 2016 rokiem. Jeśli Twoim mediom brakuje kasy (gwiazdy kosztują), możesz do woli, całkowicie dobrowolnie, nikt Cię nie zmusza ani Ci nie zabrania, wspomagać je finansowo, jeśli tylko chcesz. Ponieważ podawanie źródeł jest chyba sprzeczne z Twoimi poglądami, to podam za Ciebie link do tych 45 mln wyświetleń: https://niezalezna.pl/media/tv-republika-numerem-jeden-wsrod-polskim-mediow-na-youtube-swietny-wynik-profilu-stacji/507853 Jest tam też numer konta, na który można słać wsparcie. Niech patrzą nowej władzy na ręce, tak jak poprzedniej patrzyła TVN. Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy odbierać TV Republice koncesji czy coś w tym stylu, co Twoja partia próbowała robić.

 1. Kuklinowski, Radziwił i Babinicz czyli poczciwy polak2010 w trzech osobach 😉

  Komentarz z 29.12. Napisałeś, żebym wiedział co? zs Ty się ośmieszasz. Przecież wszyscy to wiedzą tutaj, że robisz z siebie ,,karła pisowskiej reakcji”

  Ubzdurałeś sobie, że ja i Niemiec2010 to jedna osoba. Przecież każdy widzi, że piszemy inaczej za to Ty piszesz tak samo pod różnymi nickami i każdy się połapał jak próbujesz robić sztuczny tłum i uważasz, że to śmieszne i fajne a to wygląda jak rozpaczliwe krzyki małego.czlowieczka. Ma rację Niemiec 2010, który napisał, że ostatnio coś się nerwowy zrobiłeś. Fucha Ci nie wyszła jako troll i czujesz, że Ci system, który miałeś zbudować na lata runął. Nikomu rura nie mięknie. Widzę, że jednak Prezydentowi Dudzie i jego ekipie bo o TVP nie wypowiada się już w taki mega propisowski sposób.

  polak2010. Siejesz propagandę z której nic nie ma a każdy Twój komentarz to wywołuje reakcję ,,o znowu ten”. Daj już spokój. Skończ robić razem ze swoim PiS-em z Polski cyrk.

 2. Do Osła i Niemca2010 z porannych komentarzy. Z tymi przeprosinami to jedyna chyba szansa na rozliczenie polaka2010. Gość musi ponieść kiedyś konsekwencje swoich słów. Ale jak coś tutaj na formum na szczęście My jesteśmy trzema różnymi osobami a ten jest sam i tylko udaje, że nie jest a wychodzi i to mu nieudolnie.
  Życzę Nam wytwalosci na Nowy Rok 2024 i może żeby sprawa polaka2010 się rozwiązała i by w końcu za swoje słowa otrzymać odpowiednie konsekwencje ;).Pozdrawiam 🙂

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here