Przy jednym z gospodarstw rolnych w Narolu w poniedziałkowe (18.09) popołudnie pojawił się premier Mateusz Morawiecki, który wziął udział w konferencji prasowej dotyczącej sytuacji w rolnictwie.

Prezes Rady Ministrów pojawił się w gospodarstwie pastwa Mariusza i Marioli Kowalczuk po godz. 16:00. Konferencja prasowa transmitowana była na profilu Kancelarii Premiera.

Obejrzycie relację.

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

70 komentarze

 1. Dobre sobie. Jedzie do rolników. To może przeprosi za to, że zalał Polskę ukraińskim zbożem. Może od nich zboże jeszcze kupi bo rolnicy za bezczen muszą sprzedawać. A nie czekaj to PiS. On za nic nie przeprasza, A i Morawiecki, który jest certyfikowanym kłamcą z wyrokami na koncie. Ludzie swój rozum mają i drugi raz się nie nabiorą na bajki. Zwykłe mydlenie oczu. Może powie też coś o wyborach w Wieruszowie co PiS przegrał 😆

 2. Konkurencja się przestraszyła, bo nie mogą sobie pozwolić na pytania typu: Dlaczego do tej pory nie ujawniono listy firm, które handlowały „zbożem technicznym” jako zwykłym spożywczym.
  Dodatkowo na ostatnią chwilę ogłosili, że premier przyjeżdża i dokładnie nie wiadomo gdzie, bo się boją ekipy opozycyjnej.

   • Gdyby tak było, to z wielką przyjemnością Telus by opublikował tą listę… problem w tym, że tam był ktoś, kto wstrząsnąłby poparciem PiSu totalnie na wsi. A ci PSLu to na pewno, bo to ich zabawka gdzie się usadowili na pośrednikach i innych gałęziach agro. Zasłaniają się niestety tajemnicą handlową, ale odtajnienie akt obrony Polski to pikuś, do kampanii wyborczej można. Zrozum gościu młody, że PiS tylko i wyłącznie pokazuje to co im pasuje, nawet kosztem skandalu międzynarodowego, a za wszelką cenę zakrywa to, co nadgryzie ich „bańkę”. Poparcie się sypie jak domek z kart, teraz PiS za wszelką cenę tych co oglądają TVP będzie trzymał w swoim przekazie, do spodu, do ostatniej chwili, póki jest iluzoryczna szansa na wygraną. A co jak przegrają? O tym tam nikt nie myśli, bo w razie przegranej będzie koniec.

   • Młody. Jakbyś trochę prześledził temat to byś wiedział. że Makarony Polskie bo to o nie biega już dawno importował zboże z Ukrainy by uzupełnić braki związane z polskim zbożem. I było to zboże przebadane i odpowiednie do makaronów bo chodzi o pszenicę o odmianie durum, której jednym z głównych eksporterów była Ukraina. I takie zboże mówiąc prosto sprowadzał Pawlak. Natomiast PiS wprowadził do Poski miliony ton tzw. technicznego zboża z Ukrainy, które nie było przebadane i tak sobie szło o szło by dalej tylko, że magazyny już pełne a polscy rolnicy wkurzeni mówiąc oględnie, że nie mają jak wyżyć z rolnictwa bo zostało zniszczone. To zboże techniczne to właśnie robota PiS. Miała być lista? Nie ma jej. I jak PiS będzie miał władzę to nie będzie bo tam musi być gruba sprawa bo tacy bohaterzy a listy firm co ściągali nie pokazują a wszelkie rozprawy sądowe odnośnie tego jak dana sprowadzała łamiąc zasady zdrowej konkurencji jakoś tak nagle przycichła i nie ma informacji ani o wyrokach ani o rozprawach. PiS to jedna wielka mafia zbożowa.

 3. Jeszcze kilka dni temu ten pan nawiedził Tomaszów Lubelski aż niego rzut beretem do Narola a mógł wstąpić do rolników narolskich spod Skolina i Nowego i Starego Dzikowa.
  Czy prawdą jest, że Poseł jest zatrwożona jak mało osób przyszło na te dwa sławne już m.in na Facebooku spotkania z wyborcami (w lisich jamach 39 osób a w młodowie jeszcze mniej bo gdzieś 28)?
  Jak to mówi inna posłanka: jak się tak traktuje mieszkańców i wyborców, tak oni traktują ją z wzajemnością.
  Tak po prawdzie to o tej godzinie to rolnicy są na swoich polach sprawiając je i siejąc zboża.
  Chyba, że chodzi o rolników którzy oddali ziemie w dzierżawę. Miejscowym i tym spod Częstochowy, Kielc i Hrubieszpwa.
  Czy to nie próba mobilizacji rąk do głosowania?
  Burmistrz Narola mógł zorganizować spotkanie w środę (zdaje się w ten dzień jest dzień targowy) i pokazać premierowi ten swojski dobrobyt czyli obywateli szturmujących stoiska z używanymi ubraniami, poscielą i butami, te stoiska z chińskimi produktami czy prawie przeterminowany mi ciastkami obleganymi przez jakże dumnych i bogatych mieszkańców gminy Narol.

  • Jakby Telus to opublikował przed wyborami to został by pozwany w trybie wyborczym i na pewno by przegrał bo sądy za platformą obywatelską według ,, doktryny Noymana”

   Ale i tak wszyscy wiedzą i to mam wiedzę od moich kolegów rolników, że ukraińskie zboże kupował Pawlak, paszownie gdzie rządzi PSL i nieuczciwi rolnicy którzy najgłośniej krzyczą na manifestacjach.

   • Pawlak kupował jeszcze długo przed wojną pszenicę z Ukrainy.Dokładnie pszenicę durum do makaronów bo jej w Polsce jest mało. A Telus to zostałby pozwany, ale przez swoich z PiS-u. To firmy ludzi PiS sprowadzały milionami ton wątpliwej jakości do spalenia jako energia. A tutaj się okazało, że silosy na ziarno są nią zasypane. Czyli Polscy rolnicy, którzy chcelo sprzedać pszenicę konsumcyjną do jedzenia nie mogą tego zrobić bo zboże z Ukriany zalało silosy. A co z tamtym zbożem w takim razie skoro pszenica konsumcyjna z Polski jest niepotrzebna. No.prosta dedukcja na co idzie. Na to co miała iść ta polska.

 4. W konkurencyjnym portalu zablokowali komentarze bo niby mowa nienawiści i ponad połowę usunięto. A co najlepsze portal sam swoje wypowiedzi pulsuje a te niesprzyjające władzy minusuje. Co za brukowiec zlubaczowa. więcej tego dziadostwa czytać nawet nie będę

  • Dzień jak co dzień. Polecam mon komentarz jako Krzysztof Kaiser 2. Zgadzam się z Tobą Daro Lew. Miały być ochy i achy, że Mkrawiexki przyjechał a wyszła popylina i spotkanie o.kforym nikt za dwa dni jak nie jutro nie będzie pamiętał. Anludzi było pewnie tyle co stali za Mkrawieckim bo żadnej publiczność nawet na info nie pokazywano. I w ogóle takie spotkanie zrobione bez przygotowania, bez pompy bez niczego i w sumie bez celu. Zwykle płycie Morawieckiego na wszystkich dookoła i odrobiona pańszczyzna bo pewnie Poseł bardzo prosiła. Ale na litość boską takich spotkań nie ogłasza się 6 godzin przed przyjazdem głównej gościa co ma być, główna ,,atrakcją”. A potem dziwią się, że gartska przychodzi. I to jeszcze w tygodniu gdzie normalnie ludzie o to z pracy wracają.

  • Bardzo dobrze, ze zablokowali. Bo trzeba mieć trochę ogłady i kultury osobistej. A tu jak widać sami zdesperowani obrzucają się błotem. I dobrze, ze nie będziesz czytać zlubaczowa. Akurat ten portal na tym nie straci. Gdzie indziej sobie uprawiaj swoją politykę. Pozdrawiam:-)

   • Krytyka PiS-u to brak ogłady i kultury osobistej. Ale nazywanie kogoś per ,,ryży” to już jest? Ja wyrażam się kulturalnie i stosuje wulgaryzmów i podaje argumentów Dla mnie to, że ma ktoś inne poglądy, ale potrafi je bronić w dyskusji bez wyzwisk czy przekleństw jest oznaką oglądy i kultury osobistej. Dlatego usuwanie wpisów, które są bez wulgaryzmów, które są nawet ostrą krytyką PiS, ale zaargumentowane a nie są kalumnią rzuconą w celu tylko poniżenia kogoś to takie powinny zostać. A tlumaczy się to ,,niezgodnością z linią redakcyjną (partyjną)”. Morawiecki przyjechał, powiedział te same kłamstwa i pojechał. Spotkanie wyszło kiepsko a komentarze nieprzychylne. No to na konkurencji probuje się na wszelki sposoby ukryć tę porażkę. Ale każdy widział jak było. Wiecje się mówi o tym jak był w Tarnobrzegu. A o tej wizycie w Narolu już tylko u Na s w powiecie pamiętają jaki smród po tym pozostal.

   • Człowieku w porównaniu do ciebie kultury osobistej jak i ogłady mi nie brak. Nie atakuję nikogo swoimi wypowiedziami. Desperatem najwidoczniej jesteś ty jeżeli próbujesz swoim komentarzem atakować moją osobę. Ja poprostu nie lubię takiego włażenia w du.. osobie która jak tylko może niszczy polskiego rolnika . Podejrzewam że jesteś z Lipia jeżeli się tak unosisz. Pozdrawiam również ; )

 5. Proszę o odpowiedzi na kilka pytań :
  1. Ten niby rolnik to jakaś rodzina z „Babką” ?
  2. Czemu premier na swoim FB nic nie napisał, że był w Narolu ?
  3. A kto to tam się chował w drugim rzędzie ?
  4. KGW ktoś zapłaci za robotę?

 6. Wypraszam sobie. Ja piszę tutaj pod jednym nickiem bo Redakcje mogę tutaj pochwalić pozwala na dyskusję a nie udaje, ze pozwala jak konkurencja.Ja tutaj nie piszę jako Krzysztof Kaiser. Był ktoś taki przez chwilę, że pod nim się pokazał, ale to też nie ja. I o ile pamiętam był przediwny mnie. Brzydzę się podszywaniem a także spamowaniem z innych nicków. Piszę jaki AntyPiS tutaj i od lat nie zmieniam. Nie wiem kim są osoby oszace pod innymi wymienionymi przez Ciebie nickami. Ani w świecie realnym a przynajmniej o tym nie wiem nie są to jacyś moi znajomi. Ale widzę. ze wspólny język byśmy znaleźli 😉 Jak można zauważyć piszę z dwoch IP. Jedno z domu inne z pracy. Tym bardziej obala to teorię, że robię jakieś multikonta. I też najważniejsza rzecz. Skoro Redakcja upomina kogoś o mutikonta to musi wiedzieć coś więcej i to potwierdza moją teorię o tym, że ktoś pisze z wielu kont bo nie umie dyskutować normalnie. I żeby nie było Redakcja to też nie są moi znajomi w świecie realnym i nikt mi tutaj nie robi jakichś specjalnych przywilejów. Mam nadzieję, że udzieliłem wyczerpującej wypowiedzi już po raz kolejny bo ten zarzut co do mnie pojawią się po raz kolejny w zemście, że jak odkryłem, że po prostu ktoś Nas oszukuje w chamskie sposób i robi multikonta. Na pohybel takim oszustom. Może nie dosłownie, ale metaforynicznie już tak. I jak nie raz pisałem. Zawsze będą stał na straży prawdy a kłamstwo będą wycinał do korzenia.

  • Gorący okres dopiero się zbliża, na pewno pisowcy będą robić zadymę i będą próbować zwielokrotniać konta by pokazać, że dużo ich jest, co jest oszustwem. Natomiast DaroLew jest tylko jeden 😛 Moim celem jest walka z ciemnym przekazem partyjnym i betonem „starej gwardii” przy użyciu twardych faktów. Podoba mi się tutaj wizja AntyPiS-owca i widzę, że będę w zadymie przy użyciu twardych faktów miał sprzymierzeńca.

   • Fakty zawsze się obronią klamstwo ma krótkie nogi. Wystarczy zobaczyć ile wzrostu ma Kaczyński ;). To ja się cieszę, że w końcu nie jestem sam tylko ktoś też jest taki dla którego fakty a nie propaganda jest najważniejsza. Jak Daro Lew jest tylko jeden to i ja AntyPiS jestem tylko jeden 😀 Przyszedł czas na Was PiS-owcy na obnażanie waszych kłamstw. Taki mentalny żółwik Daro przez komputer 😉

    • Ciekawe jest to, że stronnicy PiSu podpisują się nickami jak jacyś bohaterzy, Kuklinowski, Kmicic, Babinicz, Radziwiłł, wielkie osobistości, jakby jakaś mania, jakieś próby powiększenia swojej wartości, chęć pokazania, że się jest autorytetem. Tylko dlaczego te autorytety nie oddziałują merytoryką, tylko jakimś jadem, sloganami i przekazem partyjnym dnia. Chętnie by mnie pewnie jak Gajewską dziś od razu do „suki” wsadzili że mam czelność na pryncypała coś powiedzieć.

 7. Polskie rolnictwo w zetknięciu z rolnictwem ukraińskim ma nikłe szanse. W zasadzie żadne. Ukraina wkrótce wprowadzi embargo na polską cebulę, pomidory, kapustę i jabłka. Potem będą następne embargo, sankcje, inaczej symetryzm bo Ukraińcy mają już innych lepszych, bogatszych, bardziej wyrozumiałych partnerów głównie w USA a i w Kanadzie czy Wielkiej Brytanii.
  Za chwilę będzie info o wstrzymaniu prac na Wołyniu bo tereny „niebezpiecznie”. Już to przegraliśmy tylko nikt na razie nie ma odwagi zacząć mowić

 8. Wracając do tematu rolniczego. Dziś Tusk w Polsat News zapowiedział, że w trakcie kampanii ludzie się dowiedzą, jak to było z tym zbożem technicznym i kto za to odpowiada. Także widać mają dla rolników ciekawe newsy już niedługo. Pewnie Kołodziejczak to ujawni. Ciekawi mnie, do czego będzie zdolny PiS, by przykryć to co opozycja szykuje? Pewnie użyją kościoła? Lubaczowski PiS pewnie stworzy kolejną „potopową” multipostać obok Kmicica – Herakliusza Billewicza, do trolingu 😉

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here