Każdy z dawców został nagrodzony specjalną choinką, którą w ramach inicjatywy "Choinka dla życia" ufundowało Nadleśnictwo Lubaczów.

W niedzielę (17.12) w Horyńcu-Zdroju odbyła się przedświąteczna akcja krwiodawstwa, która zakończyła się znakomitym wynikiem. W sumie zarejestrowało się 57 dawców oraz zebrano 19,8 litrów krwi.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności, a liczba dawców przerosła oczekiwania organizatorów. Każdy z nich został nagrodzony specjalną choinką, którą w ramach inicjatywy „Choinka dla życia” ufundowało Nadleśnictwo Lubaczów. To gest wdzięczności i docenienie za bezinteresowną pomoc.

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w dzisiejszej akcji. Każda kropla oddanej krwi jest nieocenionym darem dla tych, którzy jej potrzebują, i znakiem solidarności społecznej.

Już dziś zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej akcji krwiodawstwa, która odbędzie się 18 litego 2024 roku. Pamiętajmy, że wspólnie możemy czynić dobro i wpływać pozytywnie na życie innych – informuje Janusz Rawski z SHDK „Ratownik”.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here