Fot. MKS Pogoń-Sokół Lubaczów.

W sobotę (16.12) w Przemyślu rozegrano mecze II fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu w kategorii U17. Drużyna Pogoni-Sokoła Lubaczów odniosła kolejny sukces, prezentując imponujące umiejętności i determinację na boisku.

W grupie 8 zmagało się pięć drużyn: Polonia Przemyśl, Pogoń-Sokół Lubaczów, Stal Mielec, Stal Łańcut i Eurobus UKS SMS Przemyśl. Nasza drużyna, prowadzona przez trenera Konrada Wójtowicza, wykazała się doskonałą grą zespołową i skutecznymi strzałami, co zaowocowało imponującymi wynikami.

W pierwszym spotkaniu Pogoń-Sokół Lubaczów pokonała Stal Mielec 4:0, a gole zdobywali Sławomir Żuk, Mikołaj Młodowiec i Patryk Żak. Następnie nasi zawodnicy zwyciężyli Eurobus UKS SMS Przemyśl 3:1, a bramki strzelali Mikołaj Młodowiec, Norbert Sopel i Sławomir Żuk.

W trzecim pojedynku ze Stalą Łańcut zakończonym wynikiem 0:0, młodzi piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów zaprezentowali solidną obronę. Ostatnie starcie z Polonią Przemyśl zakończyło się zwycięstwem 2:0, a bramki zdobywali Mieszko Kudyba i Mikołaj Młodowiec.

Brawa dla całej drużyny za zaangażowanie, determinację oraz imponujące umiejętności. Gratulacje i powodzenia w kolejnych etapach Młodzieżowych Mistrzostw Polski!


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here