W czwartek (14.12) gmina Horyniec-Zdrój świeciła się blaskiem Złotych Godów 13 par par małżeńskich. Pół wieku wspólnego życia to z pewnością czas, który zasługuje na wyjątkowe świętowanie.

Uroczystość wręczenia medali od Prezydenta RP oraz wspólnego świętowania miała miejsce w obecności Wójta Gminy Roberta Serkisa. Na to wzruszające wydarzenie przybyło 11 z 13 uhonorowanych par, aby razem celebrować i podziękować za lata pełne miłości i wspólnych przeżyć. Gospodarz gminy osobiście wręczył medale każdej parze, składając serdeczne gratulacje z okazji tej wyjątkowej rocznicy. Uroczystość została zwieńczona poczęstunkiem w przyjaznym otoczeniu Café Sanacja, gdzie jubilaci mogli razem celebrować te magiczne chwile.

Złote Gody to nie tylko okazja do wspominania minionych lat, ale także czas na wyrażenie szacunku i miłości wobec partnera życiowego. Gmina Horyniec-Zdrój, dzięki tej uroczystości, chce podkreślić, jak ważne są trwałe i pełne miłości relacje rodzinne, stanowiące fundament społeczności lokalnej.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Horyniec-Zdrój.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

6 komentarze

  • Zapowiedział? Szukałem i nigdzie nie znalazłem takich informacji. Znalazłem, że są dyskusje, różne pomysły w koalicji, jedni chcą zostawić 13 i 14 tak jak jest, inni trochę zmienić, inni zastąpić czym innym, ale nikt nie chce całkiem zabrać emerytom tych dodatkowych pieniędzy. Podasz kiedyś jakiś link do swoich rewelacji? Ale może i nie będzie pieniędzy. Tak jak już się okazuje, że nie ma 3 mln w kasie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na wypłaty dla jej pracowników a czyja to zasługa?

   • Szukaj dalej ??? Bo Piniendzy dla emerytów już nie znajdziesz????
    i poraz pierwszy jestem za odebraniem 13 i 14 emerytury, 800 + i tzw. kuroniówki przecież jak to powiedział poseł platformy obywatelskiej pan Nitras cyt. ,,są to zachowania patologiczne”
    Zabrać by ludziom w platformie żyło się lepiej

    • Nie szukam pieniędzy, tylko informacji, u Ciebie też nie znajdę, bo najzwyczajniej w świecie jej nie masz. Nitras powiedział? Typowa manipulacja, wyciąganie jakiegoś zdania z szerszej wypowiedzi i powtarzanie w kółko, żeby ludziom wbić do głów, jak te słynne Tuskowe „fur Deutschland” w Wiadomościach. Polityków i media zaangażowane politycznie rozumiem, ale żeby zwykły szary człowiek to samo robił. Coś to zmienia? To jak z motyką na Słońce, panie polak2010, w Twoim przypadku. Patrz nowej władzy krytycznie na ręce i wytykaj błędy, takie prawdziwe, nie urojone czy wyssane z palca, a więcej zyskasz niż pisaniem bzdur.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here