Przy jednym z głównych skrzyżowań w Lubaczowie dobiegają prace związane z budową sygnalizacji świetlnej. Jej uruchomienie ma znacząco usprawnić ruch w tej części miasta.

Prowadzone obecnie prace przy skrzyżowaniu ul. Unii Lubelskiej z ul. Kard. S. Wyszyńskiego to kolejna inwestycja tego typu w naszym mieście realizowana przez Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie. Kilka tygodni temu sygnalizacja świetlna pojawiła się na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej przy ul. Unii Lubelskiej z ulicą M. Konopnickiej, a w najbliższym czasie ma ona zostać uruchomina.

Teraz dobiegają końca także prace przy zadaniu pn. „Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej Nr 866 ul. Unii Lubelskiej i Kard. S. Wyszyńskiego z drogą wojewódzką Nr 867 ul. Kard. S. Wyszyńskiego w m. Lubaczów”. Pojawienie się sygnalizacji w tym miejscu z pewnością usprawni ruch w tej okolicy, a szczególnie ułatwi jazdę kierowcom jadącym od stron ulicy Unii Lubelskiej. Inwestycja z pewnością przełoży się również na bezpieczeństwo pieszych.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

28 komentarze

  • Dobrze, że używasz cudzysłowu przy określeniu „darmowej autostrady”.

   Nigdy nie było „darmowych autostrad” i każdy, kto skończył szkołę podstawową ze średnią wyższą, niż 3,3 doskonale o tym wie. Ten twór medialny, którym posługiwał się Morawiecki i cały PiS, dodatkowo pompowany przez Russia-TVPiS Today, to tylko tępa propaganda „dla tej mniej inteligentnej części społeczeństwa” – jak określił wyborców PiS sędzia TK, były członek egzekutywy PZPR, obecnie PiS.

   Lepiej opowiedz na pytanie jak było na marszu w obronie Russia-TVPiS Todaj. Zmieściłeś się w kadrze: https://zapodaj.net/images/57277266bc7a7.jpg ? ????

  • Po pierwsze one nie były darmowe. Płacili za przejazd wszyscy podatnicy bo tym firmom, które wynajęły autostradę dostawały rekompensatę od Państwa za auta, które jechały tymi płatnymi odcinkami. Po drugie. PiS ukrywał to jak mógł, że są one darmowe tylko do 31.12.2023. Czyli na jakiś krótki czas by mieć chwytliwe hasła na wybory, ze rzekomo są darmowe autostrady i liczyli, ze ludzie po świętach o tej sprawie już zapomną. Tak byli pewni, że wygrają. A tutaj okazało się, że końcowo przegrali i zwalają na PO to co sami stworzyli. Hipokryzja i brak odwagi PIS i naszego polaka2010 tym razem w wersji Babinicz.

  • Babinicz, Kuklinowski czy jak siebie tam nazwiesz polaku2010. Już pelikany nie łykają. Dziś nastąpił koniec TVPIS. Szczujni, która trawiła nasze społeczeństwo a nie je budowała. Kwik PiS-u jest niesamowity, Co do Republiki czy Trwam. Oni mogą nawet ostrzej jechać niż TVP. Ale to są prywatne telewizje a nie utrzymywane przez publiczne pieniądze. W prywatnej mogą sobie puszczać wszystko. Oczywiście w granicach moralności i przyzwoitości oraz bezpieczeństwa. Ośle zgadzam się z Tobą odnośnie wiadomości TV Trwam. Też tam kiedyś zabłądziłem. O dziwo się zaskoczyłem, że było normlanie bez jadu i szczucia. Najwidoczniej ten jad co był kiedyś przeszedł do TVPIS. Na szczęście nastąpił koniec TVPiS. A PiS pozbawiony tej propagandy odzierany z kłamstw zapłaci za swoje machloje. Już skazani są Wąsik i Kamiński. Następny w kolejce z tego co wiem jest Mejza. To jest piękny dzień, Koniec Polski zaszczutej. Początek polski rozwiniętej.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here