W Lubaczowie trwają prace związane z budową sygnalizacji świetlnej przy dwóch głównych skrzyżowaniach. Nowe inwestycje mają poprawić bezpieczeństwo kierowców i pieszych, jak również usprawnić ruch drogowy.

Mieszkańcy Lubaczowa już niedługo będą mogli cieszyć się zakończeniem zadania „Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej Nr 866 Dachnów – Lubaczów — gr. Państwa z ul. Konopnickiej w m. Lubaczów”. Oznacza to, że będą mogli korzystać z udogodnień, jakie przyniesie ze sobą nowa sygnalizacja świetlna. Nie tylko zwiększy ona bezpieczeństwo na skrzyżowaniu, ale również ułatwi poruszanie się po mieście.

Zadanie realizuje Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie. Na inwestycję przeznaczono 400 tys. zł.

Przypominamy, że w Lubaczowie trwają także prace nad budową sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Unii Lubelskiej z ul. Kard. S. Wyszyńskiego. Zadanie pn. „Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej Nr 866 ul. Unii Lubelskiej i Kard. S. Wyszyńskiego z drogą wojewódzką Nr 867 ul. Kard. S. Wyszyńskiego w m. Lubaczów” również realizowane jest przez Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

6 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here