Fot. Archiwum

Święta są doskonałą okazją do obdarowywania innych osób. Taką też jest zbliżająca się akcja zbiórki krwi pod hasłem “Oddaj krew – to nie boli!”, która ruszy w niedzielę (17.12) w Horyńcu-Zdroju, w godzinach 9:00 – 13:00.

Akcja ma na celu zebranie jak największej ilości krwi, która jest niezastąpionym czynnikiem ratującym życie w wielu sytuacjach. Oddanie krwi jest bezpieczne i przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny. Każda osoba zdrowa w wieku od 18 do 65 lat może być dawcą krwi.

Chcąc zachęcić do udziału w akcji, Nadleśnictwo Lubaczów przekazały dla wszystkich uczestników zbiórki choinki w ramach akcji „Choinka dla życia”. Drzewka będzie można odebrać w Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13, gdzie prowadzona będzie zbiórka lub z voucherem we wskazanym miejscu.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie HDK “Ratownik”, we współpracy z RCKiK w Lublinie, Oddziałem w Zamościu oraz Gminą Horyniec-Zdrój i Nadleśnictwem Lubaczów.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 690131 317 lub drogą elektroniczną, pisząc na adres e-mail: shdk.ratownik@gmail.com.

Bądźmy Świętymi Mikołajami dla innych i sprawmy, że ten świąteczny czas będzie dla wszystkich pełen miłości i solidarności. Oddajmy krew – to nie boli!

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here