Wiemy jaka firma zrealizuje sporą inwestycję na terenie gminy Lubaczów. Samorząd rozstrzygnął przetarg na budowę I etapu kanalizacji sanitarnej w Krowicy Samej i Krowicy Hołodowskiej.

Gmina Lubaczów poinformowała o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu przetargowym pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krowica
Hołodowska – etap I wraz z poprawą infrastruktury drogowej na terenie Gminy Lubaczów”. W zakresie podstawowym dotyczy ono budowy sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami w miejscowościach Krowica Sama i Krowica Hołodowska – Etap I – Część 1 (na odcinku od S1 do SA 32 wraz z budową studni SA 32).

W tym postępowaniu swoje oferty złożyło trzy firmy. GEO Sp. z o.o. z Radymna prace wyceniła na 1 607 711,56 zł, EKOMEL Sp. z o.o. z Janowa Lubelskiego na 1 407 366,00 zł, a Przedsiębiorstwo Budowlane „Budomont” Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie zaproponowało kwotę 1 140 000,00 zł. To właśnie ta ostatnia oferta została uznana jako najkorzystniejsza i z tą firmą zostanie zawarta umowa na realizację inwestycji.

Warto zaznaczyć, że samorząd gminy zamierzał przeznaczyć na to zadanie kwotę 1 975 050,04 zł brutto, stąd mieszkańcy mogą liczyć, że z zaoszczędzone środki zostaną przeznaczone na wykonanie szerszego zakresu prac.

Przeprowadzenie tej inwestycji w gminie Lubaczów jest możliwe dzięki dofinansowaniu w w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych – edycja szósta (PGR).


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here