W sobotę, po raz trzeci, w Zespole Szkół w Lubaczowie odbył się ZS-owy Bazarek, który miał na celu zebranie środków na stypendia dla uczniów. Młodzi ludzie sprzedawali ręcznie wykonane ozdoby, słodycze oraz niepotrzebne im już przedmioty, pragnąc dać im drugie życie.

Mieszkańcy naszego regionu nie zawiedli organizatorów. Dostarczyli naprawdę wiele pięknych przedmiotów, takich jak książki, zabawki, pluszaki, odzież, biżuterię oraz różnego rodzaju gadżety. Ich zaangażowanie nie ograniczało się tylko do przekazania rzeczy na sprzedaż, ale także do aktywnego uczestnictwa w kupowaniu oferowanych przedmiotów. Taka frekwencja przekonuje organizatorów, że idea Bazarku spotyka się z dużym uznaniem i jest doceniana. Daje im to również motywację do dalszej pracy na rzecz uczniów i szkoły.

W sumie przez cały czas trwania bazarowej sprzedaży udało się zebrać aż 5 tysięcy złotych. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na stypendia dla uczniów Zespołu Szkół w Lubaczowie. Pieniądze pomogą zdolnym, młodym ludziom w kontynuowaniu nauki i rozwijaniu swoich pasji.

Oto krótki filmik samorządu szkolnego z przebiegu sobotniego bazarku.

@samorzadzslubaczow To juz dzis! Od 9 do 16 Zapraszamy❤️?#zsowybazarek #bazar #shopping #zslubaczów #schollife #christmas ♬ COME DANCING – CHARLESTON – Cavendish

PZ, eluabczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here