W czwartek (23.11) w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia odbyła się IV Gala Przedsiębiorczości. Gościem specjalnym wydarzenia był prezes Asseco Poland Adam Góral.

Tegoroczna Gala Przedsiębiorczości w Zespole Szkół rozpoczęła się od koncertu akordeonowego w wykonaniu Marka Majchera oraz oficjalnego przywitania uczestników i otwarcia wydarzenia przez dyrektora placówki Andrzeja Nepelskiego. Gościem specjalnym tegorocznego spotkania był dr Adam Góral, Konsul Honorowy Republiki Słowacji i założyciel oraz Prezes Grupy Asseco Poland, który w naszym mieście pojawił się na zaproszenie Pawła Kapla – Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. Jego wykład pt. „Świat nowych możliwości” nakierowany był na nowatorskie perspektywy i innowacyjne możliwości w dziedzinie przedsiębiorczości. Prelegent przedstawił także historię firmy, którą zarządza oraz zachęcał młodzież do podejmowania wyzwań życiowych.

Uroczystym momentem Gali było także podpisanie umowy współpracy między Państwową Akademią Nauk Stosowanych w Jarosławiu a Zespołem Szkół im. gen. Józefa Kustronia. To symboliczne wydarzenie kładzie pierwsze fundamenty pod rozwój przyszłej kooperacji obu placówek.

W trakcie uroczystości miało miejsce także podsumowanie Programu Stypendialnego, który w placówce jest prowadzony od lat we współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja. Wręczono ponadto nagrody i podziękowania przedsiębiorcom oraz darczyńcom, którzy wspierają rozwój tego programu i współpracują z Zespołem Szkół.

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here