Wyczekiwany cały rok Święty Mikołaj przybędzie do Lubaczowa! 6 grudnia o godzinie 17.00 pojawi się na Rynku i wszystkim grzecznym dzieciom wręczy prezenty. To wydarzenie bez wątpienia będzie nie lada atrakcją i przeżyciem dla wszystkich maluchów.

Już teraz warto zastanowić się, czego życzą sobie nasze pociechy od przybysza z Laponii. Czy będą to kolorowe zabawki, książki z ulubionymi bajkami czy może tajemniczy prezent, który sprawi im dużo radości? Co przyniesie Święty Mikołaj? Pytanie to wypełnia dziecięce serca niecierpliwością i ekscytacją.

Paczki dla dzieci zbierane będą w dniach 2-3 grudnia, od godziny 17.00. Prezenty dla swoich pociech przynosić będzie można do Hufca ZHP.

Dodatkowo, jeśli ktoś chciałby wesprzeć konika, może dokonać symbolicznej wpłaty na sianko. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto LCIS o numerze 73 9101 0003 2001 0007 0364 0001. Każde wsparcie jest niezwykle cenne i pozwoli zadbać o zwierzę w trakcie zimowych miesięcy.

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania może kontaktować się z organizatorami – Lubaczowskim Centrum Inicjatyw Społecznych i Urzędem Miejskim Lubaczowa pod numerem telefonu 609 592 413.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here