PBI Infrastruktura Sp. z o.o. informuje, że od środy (15.11) będzie zamknięta droga powiatowa na odcinku leśnym pomiędzy miejscowościami Bałaje i Antoniki. Utrudnienia związane są z prowadzonymi pracami remontowymi.

Wykonawca prac prowadzonych w ciągu drogi powiatowej nr 1688R Lubaczów – Basznia informuje o planowanym zamknięciu odcinka leśnego między miejscowościami Bałaje i Antoniki w gminie Lubaczów. Zamknięcie jest związane z realizacją prac związanych z przebudową i rozbudową tej ważnej trasy.

Droga na wspomnianym odcinku będzie niedostępna dla ruchu pojazdów od dnia 15.11.2023 r. (środa) do przewidywanego zakończenia prac, tj. do dnia 20.12.2023 r. Przyczyną zamknięcia jest konieczność przeprowadzenia prac związanych z modernizacją drogi, mających na celu poprawę jakości infrastruktury i zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników.

Przypomnijmy przy okazji, że realizacja tej inwestycji budzi wśród okolicznych mieszkańców spore emocje. Te związane są z z brakiem remontu odcinka pomiędzy Bałajami i Lubaczowem.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here