Przed nami kolejna, XII edycja Programu Stypendialnego organizowanego przez Fundację Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. Uczniowie szkół ponadpodstawowych (liceów i techników) oraz klas ósmych szkół podstawowych zamieszkujący powiat lubaczowski mają szansę ubiegać się o to wsparcie.

Tegoroczna edycja przewiduje przyznanie 5 stypendiów o wartości 2000 zł dla jednego ucznia. Wypłacane ono będzie w dwóch ratach, po 1000 zł w grudniu i w marcu. Jest to znacząca suma, która może stanowić dodatkowe wsparcie finansowe dla uczniów.

Chcąc przystąpić do programu, należy pobrać dokumenty (regulamin, wniosek, plan rozwoju i oświadczenie) ze strony internetowej fundacji: https://fundacjabslubaczow.pl/program-stypendialny/. Następnie, dokumenty należy dostarczyć do siedziby Banku Spółdzielczego w Lubaczowie w godzinach 08.00 – 15.00 do 30 listopada.

W przypadku pytań lub wątpliwości, można skontaktować się z organizatorami telefonicznie pod numerami: 531 779 213, 730 320 469 lub drogą mailową pod adresem fundacja@bslubaczow.pl. Organizatorzy z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą potrzebnych informacji.

Program Stypendialny Fundacji Banku Spółdzielczego w Lubaczowie to inicjatywa, której celem jest wsparcie uczniów z powiatu lubaczowskiego w kontynuacji edukacji. Dzięki stypendiom, młodzi ludzie mogą liczyć na finansową pomoc, która pozwoli im rozwijać swoje umiejętności i osiągać sukcesy w nauce.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here