Chcesz odkryć uroki jesiennego Roztocza? Weź udział w II jesiennym rajdzie rowerowym, który odbędzie się w sobotę, 21 października. Już ruszyły zgłoszenia.

Uczestnicy będą przemierzać przez malownicze tereny leśne. Trasa wybrana przez organizatorów – Gminny Ośrodek Kultury w Narolu, Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Hucie Różanieckiej oraz Burmistrza Miasta i Gminy Narol – Grzegorza Dominika – mierzy 36 km. Rozpocznie się ona w Hucie Różanieckiej, a zakończy pod Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym.

– Trasa rajdu powiedzie przez słynną drogę hucińską, stawy Koman, Doliny, Rudę Różaniecką, dawną wieś Grochy, Maziarnię, aż do Huty Różanieckiej – mówią organizatorzy.

Ponadto zaznaczają oni, że rajd ma charakter rekreacyjny o spokojnym tempie, dlatego wziąć w nim mogą udział osoby początkujące, jak i bardziej doświadczone. To doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, aktywnego wypoczynku oraz jednoczesnego podziwiania przyrody, która w jesiennych barwach prezentuje się szczególnie efektownie.

Wpisowe wynosi 30 złotych. Zgłoszenia do udziału w rajdzie przyjmowane są drogą mailową, na adres narol.aktywnie@gmail.com.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here