Kresowa Osada w Baszni Dolnej rozpoczyna kolejny sezon tematycznych weekendów. Zapowiada się nie tylko smacznie, ale aromatycznie i kolorowo!

Szef kuchni swoich gości znów będzie zaskakiwał wykwintnymi daniami, aromatycznymi zapachami z kuchni i kolorowymi talerzami wprowadzając gości w wyjątkowy nastrój. Wykorzystuje on swoje umiejętności i doświadczenie tworząc dania, które zachwycają nie tylko smakiem, ale również estetyką. Nie dziwi więc to, że weekendy tematyczne są prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów.

Na pierwszą odsłonę szef kuchni zaprosi już 21-22 października. Wówczas w restauracji odbędzie się Oktoberfest, a na stołach dominować będzie piwo, wursty z Norymbergii z kapuchą, kartofelsalad, golonka pieczona w piwie po bawarsku, czy pierniki „Elizki”. Później zorganizowany zostanie Festiwal „Kacze Gody”, a po nim poznamy „Azjatyckie smaki”.

W listopadzie do Kresowej Osady będzie można wybrać się na Świętego Marcina (w dwa weekendy), kiedy tradycyjnie królować będzie gęsina. Miesiąc ten zamknie „Schabowy Fest”.

Z kolei na początku grudnia zorganizowany zostanie Bal Andrzejkowy. Posmakować będzie można również smaków z kuchni włoskiej. W tym miesiącu dzieci wypatrywać będą Świętego Mikołaja, więc z tej okazji w restauracji pojawi się wiele słodkich smakołyków. Tematyczne spotkania w Kresowej Osadzie zakończą się Weekendem Burgera.

W każdy z weekendów w restauracji będą dostępne także dania z karty stałej.

Spotkania w restauracji Kresowej Osady to nie tylko okazja do degustacji wyjątkowych dań, ale także możliwość poznania smaków innych regionów świata. To także gwarancja dobrze spędzonego czasu i doskonałej zabawy.

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here