Jedyną noc w roku, kiedy bezkarnie można wejść w świat magicznych wróżb warto spędzić w gronie przyjaciół i znajomych. Ten wyjątkowy czas opłaci się spędzić w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. 2 grudnia (sobota) odbędą się tam Andrzejki pełne tajemnic, przepowiedni, wyśmienitej kuchni i dobrej zabawy tanecznej.

Goście wielu wydarzeń tematycznych Kresowej Osady z pewnością wiedzą, że organizowane są tam niezapomniane imprezy. Zawsze dla uczestników przygotowywane są liczne atrakcje, a na stołach pojawia się wykwintne menu. I tym razem nie będzie inaczej. Kresowa Osada zapewni niezapomniane Andrzejki. 2 grudnia czekać będą na was tańce i dobre jedzenie. To doskonały sposób na spędzenie sobotniego wieczoru.

Radość na parkiecie zapewni zespół muzyczny Iluzer, który poprowadzi wyśmienitą zabawę taneczną. Będzie można potańczyć do najpopularniejszych przebojów i nieustraszonych rytmów. Dodatkowo na stołach pojawią się przepyszne przekąski, zakąski, desery i słodkości, które będą doskonałym uzupełnieniem wieczoru. Smaczne i wyjątkowe dania podawane będą prosto z kuchni. Poza tym serwowane będą również wykwintne kolacje i dostępny będzie szeroki wybór napojów i piwa. Menu z pewnością przypadnie wszystkim do gustu.

Koszt udziału w Andrzejkach to jedynie 179 złotych od jednej osoby. To atrakcyjna cena biorąc pod uwagę udział w tak wspaniałej imprezie. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 500 738 500. Możecie dzwonić i rezerwować swoje miejsca już dziś!

Nie przegap okazji, aby spędzić sobotni wieczór w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Warto spotkać się razem z przyjaciółmi i stworzyć niesamowitą atmosferę pełną radości i przeżyć.

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here