Zbigniew Kołba będzie gościem Biblioteki Publicznej w Starym Dzikowie. Spotkanie z autorem książek „Morsowanie jest wykonalne… Kiedy?” oraz „Krioterapia. To warto wiedzieć” odbędzie się w środę (11.10) o godz. 17.00.

Uczestnicy dowiedzą się jak wyjść z bezsenności i poprawić pamięć. Omówione zostaną powody schorzeń stawów i kłopoty z nieprawidłową pracą jelit. Ponadto przeanalizowane zostaną powody nieprzyswajalności zjadanych produktów i opisany przewlekły stan zapalny. W czasie rozmów znaleźć będzie można również odpowiedzi na pytania: Co jest powodem zimnych stóp, czy też ciągłym powodem odczuwania zimna? Co obniża skutecznie nadciśnienie tętnicze, a także wysoki poziom cukru Dlaczego należy sprawdzać częściej poziom wapnia w organizmie? Co wyleczy trudno gojące się rany? Dlaczego skurcze mięśni istnieją pomimo zażywania magnezu, którego poziomu nie można sprawdzić podczas badań laboratoryjnych? Kiedy w starszym wieku nie wolno wykonywać ćwiczeń fizycznych?

Zagadnienia te zawarte są w publikacji „Morsowanie jest wykonalne… Kiedy?”. Osoby, które po spotkaniu chciałyby zgłębić te tematy, będą mogły nabyć książkę Zbigniewa Kołby.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here