We wtorkowe popołudnie na Stadionie Miejskim w Lubaczowie szykują się kolejne wielkie emocje piłkarskie. W rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław, MKS Pogoń-Sokół Lubaczów podejmował będzie trzecioligowy KS Wiązownica.

We wtorek o godz. 15:30 na Stadionie Miejskim w Lubaczowie znowu poczujemy piłkarskie emocje związane z rozgrywkami Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław. Tym razem przed nami półfinałowe spotkanie, w którym lubaczowski MKS podejmował będzie trzecioligowy zespół KS Wiązownica. Wynik tego spotkania wyłoni przeciwnika, który zmierzy się w finałowym starciu z Orłem Przeworsk.

Przypomnijmy, że nasza drużyna pucharowe rozgrywki rozpoczęła od awansu, po tym jak Santos Piwoda oddał spotkanie pierwszej rundy walkowerem. Później awansowaliśmy dalej dzięki wyjazdowej wygranej z Czuwajem Przemyśl i zwycięstwie na własnym boisku nad JKS-em Jarosław. Z kolei drużyna z Wiązownicy, która obecnie zajmuje 14. miejsce w rozgrywkach IV grupy III ligi, do półfinału dotarła po wyeliminowaniu Startu Lisie Jamy i Piasta Tuczempy.

Przypomnijmy, że ekipa Pogoni-Sokoła do tego spotkania przystąpi pod wodzą tymczasowego szkoleniowca Konrada Wójtowicza, po tym jak klub podziękował za dotychczasową współpracę trenerowi Sokolence.

Szczegóły wydarzenia:

  • – Półfinał Pucharu Polski: MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – KS Wiązownica
  • – Data: 10 października 2023 roku (wtorek)
  • – Godzina: 15:30
  • – Miejsce: Stadion Miejski w Lubaczowie

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here