Zderzenie audi z łosiem, kierowca trafił do szpitala

2

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś (03.10) rano na trasie pomiędzy miejscowościami Kowalówka i Płazów. Przed jadące audi wtargnął łoś. W wyniku zderzenia kierowca trafił do szpitala.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia, fot. KPP w Lubaczowie.

Do zdarzenia doszło dziś (03.10) po godz. godz. 6, na drodze wojewódzkiej nr 865, na odcinku pomiędzy miejscowościami Kowalówka i Płazów. Jak wynika z relacji policji, przed jadący w kierunku Kowalówki pojazd marki Audi wtargnął łoś. Kierujący samochodem 24-letni mieszkaniec gminy Narol, uderzył w zwierzę. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Lubaczowie, na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

To nie pierwsze zderzenie z łosiem w naszej okolicy. Wcześniej miały miejsce podobne wypadki, często z bardziej poważnymi skutkami.

Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność na drodze. Trasy wędrówek zwierząt bardzo często przecinają ciągi komunikacyjne. Kolizja z dzikiem, sarną czy łosiem może być bardzo niebezpieczna. Nie lekceważmy znaków ostrzegawczych, które uczulają na możliwość pojawienia się zwierząt leśnych.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here