Policjanci z Lubaczowa prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy oraz dokumentów i kart bankomatowych z samochodu, który był zaparkowany na parkingu przy sklepie Biedronka w Lubaczowie. Pokrzywdzony mężczyzna to obywatel Ukrainy.

22 września br., lubaczowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy w walucie euro, dolarów amerykańskich, polskich złotych oraz dokumentów i kart bankomatowych z jednego z samochodów zaparkowanych przy sklepie Biedronka mieszczącego się przy ul. płk. Dąbka w Lubaczowie. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że zaparkował on tam volkswagena caravelle, koloru białego na ukraińskich tablicach rejestracyjnych rozpoczynających się od liter AE. W pewnej chwili z auta skradziono pieniądze, dokumenty i karty bankomatowe.

Na podstawie zebranych materiałów m.in. uzyskanych nagrań z zapisów monitoringu wynika, że jeden ze sprawców, rozmawiał z pokrzywdzonym mężczyzną i odwracał jego uwagę, a drugi w tym czasie dokonywał kradzieży. Sprawca, który dokonał kradzieży ubrany był w ciemną odzież, na głowie miał charakterystyczny kapelusz (wędkarski) oraz buty koloru białego – relacjonuje Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie.

Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie zwraca się z prośbą do kierowców, którzy w dniu 22 września 2023 roku, między godz. 18.40, a 19.00, przebywali na parkingu sklepu Biedronka przy ul. Płk. Dąbka w Lubaczowie i posiadają informacje odnośnie sprawców kradzieży oraz do osób posiadających kamerki samochodowe, o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Lubaczowie pod nr telefonu: 47 832 83 21, 16 632 83 38 lub do dyżurnego KPP Lubaczów tel. 16 632 83 10.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here