Konwencja PiS w Lubaczowie, fot. arch.

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w październikowym wyborach parlamentarnych z naszego okręgu zaprezentują się wyborcom w Lubaczowie. W sobotę w Miejskim Domu Kultury ma pojawić się m.in. szef KPRM Marek Kuchciński.

W trakcie spotkania mają zostać zaprezentowani kandydaci z listy Prawa i Sprawiedliwości ubiegający się o mandaty w naszym okręgu w październikowych wyborach parlamentarnych. Swoją obecność zapowiedział m.in. lider listy minister Marek Kuchciński, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Na miejscu z pewnością będzie także poseł na Sejm RP Teresa Pamuła.

Spotkanie rozpocznie się w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie w sobotę, 23 września, o godz.17.00.

Zobacz kto kandyduje w naszym okręgu z listy Prawa i Sprawiedliwości:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

39 komentarze

 1. Pan pojawi się po to aby promować ( i dawać autografy) swoją książkę napisaną przez wybitnych historyków z miejscowego IPN. W niej m.in. zawarte jest dlaczego pobiera dodatek w tys. złotych na podst. ustawy o działaczach opozycji antykomunistycznej oraz osobach represjonowanych z powodów politycznych.

 2. Poseł na sejm pan Radosław Lubczyk z ramienia PSL startuje jako pierwszy na liście z PSL
  Posiada:
  – samochód Ferrari o wartości 1 milion złotych
  – samochód Porsche
  – samochód Fiat
  – motor BMW
  – posiada również dwie firmy dentystyczne 5 milionów dochodów rocznie
  Ten poseł z PSL wykazuje dochody roczne w wysokości 1500 złotych, otrzymał subwencje sejmowe dla posłów w trudnej sytuacji materialnej w wysokości 800 tysięcy złotych.
  To jest człowiek czysty jak łza 😂😂😂

  • No i? Piszesz co Ci solina na język przyniesie. Sam dosizja słyszałem na TVPiS, że ten temat grzeją i nie 5 mln rocznie tylko 500 tys. mówili. Chyba, źle Ci przekaz dnia przesłali. A jak tam. Ile działek ma jeszcze żona Moraiwxkiego i Obajtek poukrywanych w swoich majątkach. Albo pewną siostra zakonna co zapłaciła na kampanię PiS ciekawe skąd wzięła nagle 80 000 zl

    • 5,3 mln zł.rocznis zarobił w okresie 2016-2022 a nie przez rok. To Ty gdzieś usłyszałeś, ale nie wiesz co. Dochód wyniósł zaś 68 752,65 zł, czyli niespełna 10 tys. zł rocznie. W 2022 roku uzyskał przychód w wysokości 472 772,50 zł, dochód wyniósł ostatecznie 9855,41 zł.
     W jeog oświadczeniu majątkowym można wyczytać że oba samochody – Porsche i Fiat – zostały wzięte w leasing. Na koniec 2022 roku do spłaty pozostawało około 143 tys. zł. Lubczyk spłaca też inne zobowiązania, m.in. dwa kredyty hipoteczne. Na koniec 2022 roku do spłaty pozostawało około 373 tys. zł. Parlamentarzysta zaciągnął też kredyt inwestycyjny – 400 tys. zł. Czyli zadlużenie zjada imwestycje. To Ty jako troll PiS-u atakujesz na ślepo a nawet nie wiesz o czym piszesz

  • Nie chcę bronić Lubczyka, bo jak już wspomnieli moi przedmówcy – nie jest to moralne, ale czy niezgodne z prawem? Zachęcam do prześwietlenia polityków PiS w tym zakresie. Kto na to pozwala? Kto aktualnie jest przy władzy? Pewnie Tusk?A może coś nam powiesz o Grzesiu Biereckim z PiS? Umoczonego po same uszy w afery związane ze SKOKami. Nie przeszkadza ci 6 500 000 zł dochodu tegoż barona w roku 2022?

 3. ,,Gdy dwóch mężczyzn wtargnęło na scenę w Świdniku z transparentem „Ocieplanie to twoja robota” ochroniarze Morawieckiego mieli zatrzymać aktywistów na ziemi krzycząc: „Leż, ku***, leż”, „Ty ch***” i „ku*** je****”. On sam krzyczał do tłumu, że to jego zaatakowali. Dziennikarka nagrywająca zdarzenie twierdzi, że jeden z nich rozbił ekran jej telefonu. -W pewnym momencie jeden z funkcjonariuszy, którzy obezwładniali mężczyznę, wytrącił mi z ręki telefon i rzucił go na ziemię. W ten sposób funkcjonariusz rozbił ekran. Cały czas na szyi miałam powieszoną legitymację prasową”!!!

 4. Melisy sobie zaparz bo już z nerwów gadasz Kali jeść Kali pić. Gościu. Przestań udawać, że nie jesteś Kmiciciem i piszesz z wielu nicków. Ruską onuca jest PiS. PiS ma za dużo punktów wspólnych z Putinem. Tym zapisek o Platformie się ujawniłeś. Tylko polak2010 i Kmicic i jego dalsze nicki tak piszą. Oszukujesz tutaj ludzi którzy to forum czytają i biorą udział w dyskusji. Jesteś powiem wprost oszustem i człowiekiem bezczelnym. który posuwa się domklamstwa byke tylko szerzyć kłamliwą propagandę PiS. Redakcja też prosiła o nie pisanie w wielu nicków. No chyba, że jesteś chory psychicznie to by była okoliczności łagodząca. To co. Jesteś chory psychicznie czy jesteś oszustem?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here