Występująca w czwartoligowych rozgrywkach pierwsza drużyna Pogoni-Sokoła Lubaczów może zostać wzmocniona o nowego piłkarza formacji ofensywnej. Jak wynika z naszych ustaleń, w barwach MKS-u ma grać Gruzin Nika Sichinava.

Choć nie można mieć większych zarzutów do wyników lubaczowskiego MKS-u w debiutanckim sezonie podkarpackiej czwartej ligi (5 zwycięstw, 3 remisy, bilans bramek 13-2), to działacze klubu i sztab szkoleniowy chcą jeszcze lepszej dyspozycji zespołu. Mowa przede wszystkim o formacji ofensywnej, bo tu mamy spory obszar do rozwoju. Potwierdzeniem niech będzie fakt, że w ośmiu rozegranych do tej pory spotkaniach, podopieczni trenera Sokolenki strzelili „zaledwie” 13 bramek. O ile stracone tylko dwie bramki mogą powodem do zadowolenia, to w klubie wiedzą (myśląc o „najwyższych ligowych celach”), że w długim terminie liczba trafień w ataku musi być znacznie wyższa. Taki obrót sprawy jest spowodowany m.in. ciągnącą się praktycznie od początku sezonu kontuzją naszego snajpera Pawła Haasa.

Jak udało nam się ustalić, we wzmocnieniu siły ofensywnej Pogoni-Sokoła ma pomóc nowy zawodnik. Ten pojawił się na ostatnim spotkaniu MKS-u w Lubaczowie i jest obecnie testowany podczas treningów. Mowa o gruzińskim napastniku Nika Sichinava, który ma za sobą występy nie tylko na swoich ojczystych boiskach, ale także w ligowych zmaganiach w Finlandii i Ukrainie. Jeśli klub porozumie się z zawodnikiem, to w najbliższym czasie mamy poznać szczegóły tego transferu.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here