W ostatnich dniach w mediach społecznościowych pojawiło się wiele krótkich filmików, w których politycy opozycji udają, że dzwonią do Jarosława Kaczyńskiego. Taki telefon, w wyjątkowo zabawnej formule, ale zarazem z trafnym przekazem, wykonał także Marcin Piotrowski.

Prawo i Sprawiedliwość opublikowało w poniedziałek (11.09) w mediach społecznościowych spot „Dzwoni Kanclerz Niemiec…”, w którym prezes PiS Jarosław Kaczyński odbiera połączenie telefoniczne od „ambasadora Niemiec”. Rozmowa ma dotyczyć wieku emerytalnego, a głos w nagraniu sugeruje, że „powinien być taki, jak za pana premiera Donalda Tuska”. Prezes PiS odpowiada:

„Proszę przeprosić pana kanclerza, ale to Polacy w referendum zdecydują w tej sprawie. Nie ma już Tuska i te zwyczaje się skończyły” – mówi Jarosław Kaczyński, a następnie się rozłącza i odkłada telefon na biurko. 

Referendalny spot PiS wykorzystały osoby związane z opozycją. Liczni politycy tego ugrupowania postanowili zadawać prezesowi PiS nurtujące pytania, za każdym razem uzyskując tę samą odpowiedź, co w spocie Prawa i Sprawiedliwości.

Świetnie w tę „zabawę” wpisał się także Marcin Piotrowski, który kandyduje z trzeciego miejsca listy KO w naszym okręgu. W swoim filmiku w zabawny sposób zwraca uwagę na problem wykluczenia komunikacyjnego, który dotyczy naszego regionu.

Obejrzyjcie jego filmik:

@mpiotrowski3 Halo, gdzie są połączenia lokalne? Za Tuska było ich więcej. #telefondojarka #wybory #koty #wykluczeniekomunikacyjne ♬ dźwięk oryginalny – Marcin Piotrowski

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

38 komentarze

  1. Nie wiem kto wpadł na pomysł, aby tak ośmieszyć Prezesa, ale nie ma co ukrywać – wyszło mu to znakomicie, pod względem zasięgu. Szkoda tylko, że to film kompromitujący starszego Pana. Choć z drugiej strony, jak przypomnimy sobie słowa byłego rzecznika partii, Fogla: „nie zatrudniamy specjalistów, bo jak zaczęliśmy zatrudniać specjalistów to nie chcieli realizować naszego programu”, to jakoś mi mniej żal. A może ciemny lud to właśnie kupi i nadal kupuje?

  2. no i czym sie szczycicie…ze ktos taki se beke robi i pozniej bedzie z naszego regionu beke mial w parlamencie?
    Ludzie…czy wy zdyurnieliscie…poziom zalosny i zerowy. Kogo wy wybieracie do tej polityki, blaznow?
    Czemu np nie pomogl jakims bezdomnym albo potrzebujacym akurat? I prosze nie przywolywac tu UA bo my sa w Polsce i chodzi nam o dobra Polakow

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here