Proboszcz Artur Schodziński, fot. Parafia Oleszyce, arch.

W Parafii pw. Narodzenia NMP w Oleszycach dziś (08.09) odbędzie się uroczysty odpust. Matce Bożej Łaskawej Siewnej oddana zostanie cześć. Wszyscy mieszkańcy i wierni w tym wydarzeniu religijnych będą mogli uczestniczyć 8 września.

Rozpoczęcie odpustu zaplanowano na godzinę 11:00, kiedy to zostanie odprawiona msza święta. Przewodniczyć jej będzie Kanclerz Diecezji, ksiądz dr Sylwester Zwolak. To będzie doskonała okazja, aby wziąć udział w nabożeństwie i podziękować Matce Bożej za Jej łaskawą opiekę. Kolejnym ważnym punktem programu będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego. Odmówiona ona zostanie o godzinie 17:30. Do wspólnej modlitwy będzie mógł dołączyć każdy chętny. O godzinie 18:00 rozpocznie się kolejna msza święta, która będzie połączona z nabożeństwem o uzdrowienie i pokój na świecie. W trakcie odpustu będzie także możliwość otrzymania Błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem. To niezwykła okazja, aby w sposób szczególny zbliżyć się do Jezusa.

Odpust Matki Bożej Łaskawej Siewnej to chwila spotkania z Bogiem i Matką Bożą, moment, w którym możemy oddać cześć i prosić o wstawiennictwo.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here