Wyjątkowo malownicze Stawy Rybne Miłków przyciągają miłośników wędkarstwa, jak i tych, którzy poszukują chwili relaksu w harmonii z naturą. To prawdziwy ukryty skarb naszego regionu.

Stawy Rybne Miłków znajdują się w samym środku kompleksu lasów sieniawskich, na granicy gmin Stary Dzików, Oleszyce i Wiązownica. Kierować się tu należy drogą wojewódzką Sieniawa – Oleszyce, bądź z Jarosławia przez Radawę. Z Rzeszowa dojedziemy tu w niespełna godzinę. Łowisko znajduje się się w otoczeniu malowniczych lasów, tworząc idealne warunki do wędkowania i odpoczynku na świeżym powietrzu.

Dlaczego warto odwiedzić Stawy Rybne Miłków?

Przede wszystkim ze względu na bogactwo ryb, które tam można złowić. Stawy są zarybiane różnorodnymi gatunkami, takimi jak karp, lin, szczupak czy sum. Bez względu na poziom doświadczenia, każdy wędkarz znajdzie tu coś dla siebie. Młodsi i mniej doświadczeni mogą pokusić się o kilkukilogramowe karpie, a wprawieni w boju wędkarze łowią tu ważące nawet ponad 30-kg sumy.

Nie tylko wędkarze docenią komercyjne łowisko Stawy Rybne Miłków, ale także osoby im towarzyszące, bo to doskonałe miejsce dla osób pragnących wypocząć na łonie natury. Tu, wśród spokojnego szumu drzew i śpiewu ptaków, można naprawdę się zrelaksować. W otoczeniu przepięknej przyrody możesz wybrać się na długie spacery, lub po prostu delektować się ciszą i spokojem zagłębiając się w ulubionej książce czy krzyżówce. Tutaj możesz zorganizować grillowanie, rozłożyć koc na trawie i spędzić niezapomniane chwile z bliskimi.

Na terenie kompleksu znajdują się parking, zadaszone wiaty, domek na wynajem, miejsca do grillowania i odpoczynku.

Galeria zdjęć, fot. Andrzej Horajski.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here