Otwarcie sezonu i od razu rekordowy sum na łowisku w Miłkowie

1

Sporymi umiejętnościami wykazał się jeden z wędkarzy, który odwiedził w piątek (26.04) łowisko „Miłków”. Jego łupem padł ponad 30-kg sum.

Fot. facebook.com/stawymilkow

Dokładnie 26 kwietnia każdego roku na Stawach Rybnych „Miłków” zlokalizowanych w samym środku Lasów Sieniawskich na granicy gmin Oleszyce, Stary Dzików i Wiązownica rozpoczyna się nowy sezon wędkarki. Specjalne łowisko z noclegiem przez cały sezon ściąga miłośników wypoczynku i łowienia ryb, nie tylko z Podkarpacia i Lubelszczyzny. Goście chwalą tu sobie spokój i bliskość przyrody, ale także duże zarybienie akwenu. Świadczą o tym coroczne rekordy, które padają w Miłkowie. Największe okazy wędkarze łapali tutaj zazwyczaj w czerwcu – tak było choćby w 2015 oraz 2016 roku.

W tym roku rekord padł już w dniu otwarcia łowiska. Szczęściarzem, który może pochwalić się nie lada wyczynem jest Piotr Żuk z Przeworska, który po długiej walce mógł zrobić sobie zdjęcia z sumem o wadze 33 kg i długości 162 cm. Ogromny „wąsacz”, zgodnie z regulaminem łowiska, po dokonaniu pomiarów i pamiątkowych zdjęć, szybko wrócił do wody i czeka na kolejnego śmiałka, który rzuci my wyzwanie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here