Kadr z materiału TVP Info.

Znamy coraz więcej faktów dotyczących odnalezienia w rowie porzuconego subaru. Z komunikatu Prokuratury Okręgowej w Przemyślu wynika, że są świadkowie oddalenia się kierowcy.

Oto pełna treść komunikatu:

Prokuratura Rejonowa w Lubaczowie prowadzi czynności w związku ze zdarzeniem do jakiego doszło 29 maja 2023 r. w miejscowości Oleszyce. Czynności w tej sprawie realizowane są pod pod kątem podejrzenia popełniania przestępstwa z art. 178 a § 1 kk. (prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości).

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Subaru podjął manewr wyprzedzania na podwójnej ciągłej.  W trakcie tego manewru wypadł z drogi i wjechał do rowu. Z relacji świadków wynika, że autem kierował mężczyzna. Jeden z mężczyzn, który pojawił się na miejscu wyciągnął kluczyki ze stacyjki, po czym kierujący pojazdem Subaru mu je zabrał i się oddalił. W aucie wykonano niezbędne czynności, zabezpieczono materiał dowodowy, w tym zamknięte puszki z piwem. 
Ustalono, że właścicielem pojazdu jest sędzia Artur B. 
Podjęte przez policję natychmiast po zdarzeniu czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu właściciela auta i wykonania z nim czynności okazały się bezskuteczne.

Prokuratura Okręgowa
w Przemyślu


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

39 komentarze

    • Wychodzi na to, że jak się ma ochotę zakupić sobie jakiś alkohol, to najlepiej iść na takie zakupy na piechotę. Zamknięte puszki z piwem materiałem dowodowym, choć nawet po pustych nie da się na 100 % stwierdzić kto i kiedy je opróżnił.

  1. Są świadkowie co nic nie wiedzą i kierowca widmo. I podekrzenie picia alholu na podtstawkee zamknietych puszek. Az atarch robić zakupy bo jak ktoś Cię stuknie to strach pomyśleć co o Tobie pomyślą. Mam wrażenie, że te nici co szyta jest ta sprawa są coraz grubsze.

  2. Poza tym dlaczego jest organizowana taka manifestacja, przecież tym ludziom niczego nie brakuje i żyje im się wygodnie no może poza jednym ,,Teraz trzeba żyć uczciwie” a im trudno się do tego przyzwyczaić i chcą powroty tzw. Koryta.

    • Pokrzyczeli, pogadali, ale może teraz rządzący się dwa razy zastanowią zanim uchwalą znowu jakieś „lex Tusk”, „lex TVN” czy w inny sposób będą próbowali ograniczać demokrację. Wygra, ale samodzielnych rządów nie będzie. Będą z Konfederacją, a to będzie trudna koalicja.

    • PiS może inwygra wybory, ale jeśli nie będzie miał większości jak teraz to nie wytrzyma kadencji bo się zeżrą wewnątrz rzekomo Zjednoczonej Prawicy. I jak widać po tym jak PiS I TVPiS zwariowało to ten Marsz zrobił na nich wrażenie i mają ciepło w gaciach. Już tego niczym nie przykryją, że były setki tysięcy ludzi, który wyrazili swój przeciw wobec PiS.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here