Wesele Lubuskie to gwarancja najpiękniejszych chwil w zielonym otoczeniu. Obszerny obiekt dba o spełnienie potrzeb swoich klientów oraz gości weselnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hotelu Mużakowskiego położonego w miejscowości Łęknica. 

Hotel, który spełni Państwa marzenia

Domy weselne prześcigają się w propozycjach dla swoich klientów, jednak odnalezienie obiektu, który w pełni sprosta wymaganiom niekiedy nie jest łatwe. Dlatego przychodzimy z małą pomocą dla Państwa.

Województwo lubuskie jest świetnym miejscem na organizację przyjęcia weselnego. Piękne otoczenie natury, oddalenie od zgiełku dużych miast i jednoczesne dobre połączenia sprawiają, że można zaprosić tu swoją rodzinę i bliskich mając pewność, że podarujemy im to co najlepsze.

Jeżeli marzą Państwo o bajkowym miejscu to idealnie trafiliście! Hotel obejmuje piękna natura, która cieszy oczy zielonymi widokami. To idealne miejsce do pierwszej sesji ślubnej w plenerze oraz odpoczynek po wyczerpujących przygotowaniach.

W Łęknicy czeka piękny obiekt, który nie tylko oferuje noclegi, ale również organizacje imprez okolicznościowych w tym wesela. Przejmująca gości kadra cechuje się pełnym profesjonalizmem oraz kulturą. Umiejętnie wybierany zespół jest skutecznym wsparciem podczas przygotowań i pomaga dopiąć wszystko na ostatni guzik. 

Co więcej, państwo młodzi mogą być pewni, że zostaną przyjęci prawdziwie po królewsku. Dla nich zostanie zarezerwowany najpiękniejszy pokój, rano zaserwowane śniadanie oraz prezent zaplanowany przez właścicieli hotelu. 

Sale weselne lubuskie

Wesele lubuskie to okazja do stworzenia wyjątkowego klimatu, który na długo zostanie w pamięci. Bezpośredni wpływ na to ma miejsce, w którym zostanie urządzone. Mogą być Państwo pewni, że wybierając Hotel Mużakowski otrzymacie to co najlepsze. 

Przestronne sale pozwalają na pomieszczenie większej ilości osób oraz stołów. Ich ułożenie może zostać dostosowane na życzenie podobnie jak wystrój oraz ozdoby, które nadadzą ostatecznego wyglądu. Wnętrze jest eleganckie, lecz jednocześnie nie ma w sobie surowości. Duże okna gwarantują potrzebne oświetlenie, które nadaje przytulnej atmosfery.

Odpowiednia sala weselna wpłynie na odbiór przyjęcia. Ważne jest żeby była przystosowana pod potrzeby organizacji oraz wpasowywała się w główny charakter wystroju. Ciekawym pomysłem jest wybranie jakiegoś motywu ozdobnego, który będzie się przewijał w różnych miejscach i wizualnie łączył całość. Na Państwa życzenie kadra zadba o tą kwestię. 

Do dyspozycji klientów została przygotowana duża sala, która pomieści do 200 gości oraz kameralna bankietowa. Również w mniejszym wariancie można z powodzeniem urządzić przyjęcie weselne, jeżeli Państwa decyzją jest świętowanie jedynie w najbliższym gronie. 

Obiekt cieszy się zainteresowaniem młodych par ze względu na niezaprzeczalny urok, ale również profesjonalne podejście do zamówionej organizacji. 

Udogodnienia przygotowane przez obiekt

Przyjęcie weselne wiąże się z rozbudowaną organizacją, która może przerosnąć państwa młodych będących już w silnych emocjach i mających bardzo dużo na głowie. Hotel Restauracja Mużakowski wraz ze swoją kadrą dbają o to, by jak najbardziej odciążyć swoich klientów, dlatego przygotowali szereg udogodnień. 

Kompleksowe wsparcie przebiega na każdym etapie przygotowań. Państwo młodzi zgłaszają swoje uwagi oraz potrzeby, a one są uwzględniane podczas wykonywania czynności. Hotel podchodzi do każdego klienta indywidualnie żeby móc zapełnić pełnię satysfakcji. Konsultant ślubny służy radami, nie musimy się martwić, że przeoczymy coś ważnego. 

Hotel przygotował trzy pakiety usług różniących się od siebie. Dzięki temu bez problemu można znaleźć idealny pod swoją wizję. 

Organizacja wesela zostanie ułatwiona dzięki restauracji, która znajduje się na terenie obiektu. Odciąży ona od dodatkowych poszukiwań kateringu. Na miejscu spotkają Państwo najlepsze posiłki serwowane przez wybitnych kucharzy. Do Państwa dyspozycji pozostaje bogaty zestaw proponowanych menu, który spełni potrzeby dietetyczne każdej osoby. W trakcie przyjęcia potrawy będą serwowane przez hotelowych kelnerów. 

Nocleg dla gości państwa młodych

Organizacja nie kończy się na rezerwacji sali weselnej. Jeżeli w ten wielki dzień będą przyjeżdżali goście z dalekich stron, bardzo ważne jest zadbać o ich wygodę i pomyśleć również o noclegu. Wybierając Hotel Mużakowski można zaproponować bliskim nowoczesne, świetnie urządzone pokoje.  Niebanalne i jasne wyposażenie pozwoli wyciszyć się po pełnym emocji wieczorze. Również para młoda może liczyć na królewski apartament z łożem małżeńskim. Po takim święcie warto jest zapewnić sobie to co najlepsze. 

Do dyspozycji gości będą udostępnione atrakcje na terenie całego obiektu. Restauracja, piękny ogród oraz strefa relaksu w SPA to jedne z propozycji. 

Warto pamiętać, że hotel jest zlokalizowany w otoczeniu ciekawych miejsc. Jeżeli Państwa bliscy zdecydują się zostać na dłużej będą mogli pojechać na ciekawe wycieczki. Na pewno znajdą się też doskonałe plenery pod przepiękne sesje zdjęciowe. 

Dom weselny w lubuskim to idealna lokalizacja na bajkowe święto. Hotel ma przyjemność zaprosić Państwa w swoje progi, gdzie dołoży wszelkich starań o pełną satysfakcję. Zapraszamy do kontaktu z obiektem.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here