Rynek nieruchomości Hiszpania

0

CASA EN SOL to renomowana agencja nieruchomości z długim doświadczeniem na hiszpańskim rynku. Pomagamy klientom znaleźć wymarzone domy, mieszkania i apartamenty w słonecznej Hiszpanii. Nasza firma dba o jakość obsługi i bezpieczeństwo transakcji. Wybierz CASA EN SOL i spełnij marzenia o nieruchomości w Hiszpanii – Polska agencja nieruchomości na rynku Hiszpańskim.

Rynek nieruchomości Hiszpania

CASA EN SOL to renomowana agencja nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem na hiszpańskim rynku. Od 2008 roku nieprzerwanie działamy na terenie Hiszpanii. Nasza firma została stworzona z myślą o klientach ceniących jakość i bezpieczeństwo obsługi. Naszym głównym celem jest wprowadzenie najlepszych europejskich standardów na dynamicznie rozwijający się rynek nieruchomości. 

W CASA EN SOL doskonale rozumiemy, że zakup nieruchomości za granicą może być trudnym i stresującym procesem. Dlatego nasz zespół doświadczonych profesjonalistów jest gotowy zapewnić Państwu kompleksową i poufną obsługę na każdym etapie transakcji. Od momentu wyboru odpowiedniej nieruchomości aż do finalizacji umowy, służymy Państwu niezbędną wiedzą i wsparciem.

Szeroka sieć zaufanych partnerów

Współpracujemy z szeroką siecią zaufanych partnerów, w tym notariuszami, prawnikami i ekspertami od podatków, aby upewnić się, że transakcja przebiega zgodnie z obowiązującymi przepisami i zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo. 

Hiszpania jest krajem o niezwykłym uroku i różnorodności. Oferuje piękne plaże, malownicze miasta, bogatą kulturę i doskonałe warunki do życia. Bez względu na to, czy szukasz domu z rynku pierwotnego w stylu śródziemnomorskim, przestronnego apartamentu z rynku wtórnego w pobliżu plaży, czy też luksusowej willi w Costa Blanca, mamy w ofercie nieruchomości, które spełnią Twoje wymagania.

CASA EN SOL to gwarancja profesjonalizmu, uczciwości i pełnego zaangażowania w realizację Państwa marzeń o nieruchomości w Hiszpanii. Wejdź na casaensol.pl i dowiedz się więcej szczegółów.

Pomoc w zakupie nieruchomości

CASA EN SOL oferuje kompleksową pomoc w zakupie nieruchomości, zapewniając obsługę zarówno przed, jak i po sprzedaży. Nasze usługi są podzielone na obsługę przedsprzedażową i obsługę posprzedażową, aby zapewnić naszym klientom pełne wsparcie na każdym etapie procesu.

Obsługa przedsprzedażowa obejmuje m.in.:

  1. 1. Wstępną selekcję nieruchomości – Nasz zespół dokładnie analizuje rynek i dostępne oferty, aby zapewnić Państwu najlepsze możliwe opcje.
  2. 2. Zawarcie umowy – Pomagamy w negocjacjach cenowych i warunkach transakcji, zapewniając profesjonalne doradztwo prawne i umożliwiając bezpieczne zawarcie umowy z sprzedawcą.
  3. 3. Odbiór nieruchomości – Asystujemy podczas odbioru nieruchomości, zapewniając, że wszystkie ustalenia i obietnice z umowy zostały spełnione. 
  4. 4. Pomoc w finalizacji formalności – Zapewniamy kompleksowe wsparcie w finalizacji wszelkich formalności, takich jak załatwienie niezbędnych dokumentów, rejestracja nieruchomości czy zameldowanie.

Obsługa posprzedażowa to nasze dalsze wsparcie po zakupie nieruchomości. Jest to m.in.:

  1. 1. Zawarcie umów z dostawcami mediów i usług – Pomagamy w zawieraniu umów na dostawy mediów oraz inne usługi.
  2. 2. Urządzenie mieszkania pod klucz – Współpracujemy z doświadczonymi projektantami i dekoratorami wnętrz, którzy pomogą w urządzeniu Państwa nieruchomości według indywidualnych potrzeb.
  3. 3. Pomoc w rozliczeniu podatków – Udzielamy doradztwa w zakresie podatków związanych z nieruchomościami, pomagając w rozliczeniu podatków lokalnych oraz prowadząc niezbędne formalności podatkowe. 

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here