Instytucje działające w Gminie Horyniec-Zdrój przygotowały wiele propozycji spędzenia czasu z okazji zbliżającego się Dnia Matki oraz Dnia Dziecka.

Gminny Ośrodek Kultury dla wszystkich mam i nie tylko przygotował specjalny koncert. Już w piątek (26.05) na scenie wystąpią grupy artystyczne działające w placówce. Natomiast na dzieci czekać będzie wiele atrakcji w niedzielę (28.05). W Parku Zdrojowym pojawią się słodkie niespodzianki i dmuchańce. Do wspólnej zabawy zaprosi animator, a na scenie wystąpią tancerze i muzycy.

Z kolei Gminna Biblioteka Publiczna organizuje „Sesję zdjęciową z moją Mamą”. W środę (31.05) o godz. 16:00 będzie można wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia. Każdy uczestnik otrzyma trzy darmowe fotografie w wersji cyfrowej. Jak zapowiadają organizatorzy – ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są w bibliotece lub pod numerem telefonu 666 634 654.

W niedzielę (4.06) Stowarzyszenie Wędkarskie AMUR zaprasza dzieci do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich. Zbiórka rozpocznie się o godz. 8.00 na Zalewie. Każdy z uczestników powinien mieć swoją wędkę, siatkę na złowione ryby, podbierak i przynętę. Obok zawodów organizatorzy zaproszą również na wspólne grillowanie. Zapisy prowadzone są w GOK-u do 2 czerwca.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here