Wszystkie trzy nasze drużyny występujące w jarosławskiej klasie okręgowej wygrały w weekend swoje spotkania. Wiemy już, że zespół z Lubaczowa tę ligę opuści. Co z pozostałymi drużynami?

Za nami 25. kolejka spotkań jarosławskiej klasy okręgowej. Hitem był sobotni mecz MKS HML Pogoni-Sokoła Lubaczów z Santosem Piwoda. Zwycięstwo wyszarpane w ostatnich minutach dało zespołowi Sokolenki mistrzowski tytuł i historyczny awans do czwartej ligi.

W weekend cieszyli się jednak nie tylko zawodnicy z Lubaczowa. Także w sobotę swój mecz rozegrali piłkarze Zdroju Horyniec, którzy wysoko pokonali ostatnią drużynę w tabeli. W spotkaniu rozgranym w Kańczudze padło cztery bramki – wszystkie były autorstwa zawodników z Horyńca. Gole strzelali: Krzysztof Kazik (22′), Przemysław Zygarlicki (35′), Andrii Vychizhanin (56′) i Jakub Burda (85′). Wygrana i trzy punkty nieco poprawiły sytuację klubu w tabeli, ale widmo spadku niestety nadal wisi nad Zdrojem.

W dużo lepszej sytuacji jest Start Lisie Jamy. Zespół z gminy Lubaczów zainkasował w niedzielę (14.05) kolejny komplet punktów. Bramkę na wagę zwycięstwa, w drugiej części gry, strzelił głową Hubert Ważny. Start awansował tym samym na 6. miejsce w tabeli w jarosławskiej klasie okręgowej. Poniżej galeria zdjęć z tego spotkania.

Wyniki 25. kolejki spotkań:

Huragan Gniewczyna2-2Gorliczanka Gorliczyna
Orzeł Torki1-9Orzeł Przeworsk
San Gorzyce4-3Piast Tuczempy
Pogoń-Sokół Lubaczów1-0Santos Piwoda
MKS Kańczuga0-4Zdrój Horyniec
Start Lisie Jamy1-0Płomień Morawsko
Promyk Urzejowice0-6Hetman Laszki
Biało-Czerwoni Kaszyce1-0Start Pruchnik

Aktualna tabela:

Galeria zdjęć z meczu Start Lisie Jamy – Płomień Morawsko.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here