Na ten dzień kibice w Lubaczowie czekali od wielu lat. Dzisiejszym zwycięstwem nam Santosem Piwoda MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów zapewnił sobie mistrzowski tytuł jarosławskiej „okręgówki” i wywalczył historyczny awans do czwartej ligi.

W naszym mieście już od jakiegoś czasu było czuć atmosferę piłkarskiego święta. Wszystko za sprawą dyspozycji miejscowego MKS-u, który w obecnym sezonie daje miejscowym kibicom wiele radości. Zespół Sokolenki od samego początku świetnie radzi sobie w rozgrywkach jarosławskiej klasy okręgowej, a dyspozycja w rundzie wiosennej (wszystkie wygrane mecze) to już całkowita dominacja. To wszystko sprawiło, że drużyna mogła zapewnić sobie mistrzowski tytuł i awans do czwartej ligi na pięć kolejek przed końcem ligowej rywalizacji.

Tak też się stało dziś (13.05) na Stadionie Miejskim, gdzie MKS HML Pogoń-Sokół pokonał Santos Piwoda 1:0 i przypieczętował tym samym cel założony przed rozpoczęciem rywalizacji. Bramkę w doliczony czasie gry strzelił kapitan Radosław Hojdak. Cała drużyna po spotkaniu mogła liczyć na gromkie podziękowania od licznie zgromadzonych kibiców.

MKS HML Pogoń-Sokół – Lubaczów – Santos Piwoda 1:0 (0:0).

Fotorelacja ze spotkania i pomeczowej fety już niebawem.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here