Fot. Krystian Kłysewicz, arch.

Zrób zdjęcia na dedykowanej „Południowo-roztoczańskiej trasie rowerowej” i wygraj weekendowy pobyt dla 4 osób w nowoczesnym domku całorocznym w Ośrodku Wypoczynkowym „Dębowy Dwór” w Rudzie Różanieckiej.

Konkurs fotograficzny „Powiat lubaczowski. Polub Roztocze” organizowany jest w ramach Festiwalu Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”. Skierowany jest do dorosłych miłośników fotografii. Osoby chcące wziąć w nim udział muszą do organizatorów przesłać maksymalnie 4 zdjęcia wykonane na „Południowo-roztoczańskiej trasie rowerowej”. Jej dokładny przebieg znajdziecie pod linkiem: https://www.traseo.pl/trasa/cyklostrada-lesna.

Jedna z nadesłanych fotografii powinna stanowić „selfie”, a kolejne powinny ukazywać architekturę, dziedzictwo geologiczne i krajobraz. Prace przyjmowane będą od 28 maja do 3 czerwca. Regulamin i formularze zgłoszeniowe są dostępna na stronie roztoczebezgranic.pl.

Zachęcamy również do udziału w Festiwalu Turystyki Rowerowej, którego Ambasadorką jest Dorota Gardias – znana prezenterka pogody, fotomodelka i dziennikarka.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here