Centrum Medyczne Kormed kontynuuje cykl bezpłatnych badań w ramach programu „Profilaktyka 40 PLUS”. W najbliższym czasie będzie można z nich skorzystać w Horyńcu-Zdroju, Werchracie, Nowym Bruśnie, Płazowie, Rudzie Różanieckiej i Narolu.

Program „Profilaktyka 40 PLUS” to DARMOWY pakiet badań dedykowanych dla osób powyżej 40-tego roku życia. Ich wyniki mają ocenić kondycję zdrowia i pomóc wykryć chorobę zwłaszcza w swoim początkowym stadium rozwoju, kiedy nie daje ona jeszcze niepokojących objawów. Dzięki temu będzie można uniknąć długotrwałego, a czasem nieskutecznego leczenia, które jest konsekwencją zbyt późnej diagnozy.

Program w naszym powiecie już od jakiegoś czasu jest realizowany przez Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie. Wychodząc na przeciw zainteresowaniu mieszkańców, personel placówki od jakiegoś czasu przeprowadza badania także poza Lubaczowem. Te cieszą się sporym zainteresowaniem, stąd przeprowadzane są w kolejnych miejscowościach naszego powiatu.

Harmonogram badań:

16-17 maja – Horyniec-Zdrój (Świetlica Wiejska)
18 maja – Werchrata (Świetlica Wiejska)
19 maja – Nowe Brusno (Świetlica Wiejska)
22 maja – Płazów (Świetlica Wiejska)
23 maja – Ruda Różaniecka (Świetlica Wiejska)
24-25 maja – Narol (Gminny Ośrodek Kultury)

W GODZINACH 7:30-10:00

Niezbędne do wykonania badań jest posiadanie dowodu tożsamości.

Profilaktyka zawiera min. badanie krwi, moczu i kału. Proszę pamiętać, aby zabrać ze sobą próbki moczu i kału. Pojemnik na każdy materiał dostępny będzie w punkcie pobrań lub w aptece. Zaleca się, aby być na czczo.

Po wykonaniu badań ich wyniki będą dostępne na IKP lub w miejscu, w którym przeprowadzono badania. W przypadku wątpliwości zostaniesz skierowany na dalszą diagnostykę.

Informacja nadesłana.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here