Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie zatrzymali w Baszni Górnej 35-latka który pędził w obszarze zabudowanym z prędkością 133 km/h. Mundurowi prowadzili tu kontrolę po wcześniejszych zgłoszeniach mieszkańców.

Pirat drogowy został zatrzymany w Baszni Górnej w niedzielę około godz. 15.30. Kierujący skodą, w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, jechał z prędkością 133 km/h. Siedzący za kierownicą 35-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy oraz został ukarany wysokim mandatem.

Obecność policjantów w miejscowości Basznia Górna nie była przypadkowa. Funkcjonariusze lubaczowskiej policji w sposób bieżący weryfikują zagrożenia naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, w tym przypadku, zagrożenie w postaci przekraczania dozwolonej prędkości zostało potwierdzone – informuje KPP w Lubaczowie.

Jak się okazuje to nie ostatnie tak znaczące przekroczenie prędkości, które odnotowali policjanci z Lubaczowa. W dniu Święta Konstytucji 3 Maja około godz. 20.30, w Lubaczowie na ul. Kościuszki, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego renault. 20-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 130 km/h. Mężczyzna także stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy oraz został ukarany wysokim mandatem.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here