34 nowo przyjętych funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej złożyło w czwartek (13.04) ślubowanie. Część z nich trafi do służby w Budomierzu.

Ślubowanie miało miejsce dziś (13.04) w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu. Miało ono miejsce w asyście pocztu sztandarowego, a przyjął je dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witold Mrozek. Wśród ślubujących funkcjonariuszy jest 23 mężczyzn i 11 kobiet. Trafią oni do służby w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu: w Medyce, Korczowej, Przemyślu, Rzeszowie, Jasionce a także Krośnie, Krościenku, Barwinku oraz przejścia granicznego w Budomierzu w gminie Lubaczów.

Nowo przyjęci funkcjonariusze mają za sobą wieloetapowy proces rekrutacji, na który składały się m.in.: test wiedzy, psychologiczny, sprawności fizycznej, test kompetencyjny czy rozmowa kwalifikacyjna. Nabór w którym uczestniczyli spotkał się z dużym zainteresowaniem. Na ogłoszenie, które dotyczyło 50 wolnych stanowisk służbowych wpłynęło ponad 900 ofert. Dzięki staraniom Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, liczba wolnych etatów zwiększyła się do 170. W niedługim czasie służbę rozpoczną kolejne osoby, które pozytywnie zakończyły proces rekrutacji – informuje st. asp. Edyta Chabowska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

W strukturach podkarpackiej KAS pełni służbę blisko 1,2 tys. funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.

Galeria zdjęć, fot. KAS.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here