Kolejny kierowca stracił prawo jazdy i został ukarany wysokim mandatem karnym za znaczące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Tym razem 41-letni Ukrainiec pędził rzez Kowalówkę 113 km/h.

Do zatrzymania pirata drogowego doszło w czwartek (30.03) tuż po godz. 18 w miejscowości Kowalówka w gminie Cieszanów. Policjanci ruchu drogowego KPP w Lubaczowie zatrzymali do kontroli kierującego land roverem, który w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 113 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy oraz został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

6 komentarze

  1. to juz wladza o tym decyduje. W każdym razie powinni tak samo jak my zyc,pracowac,stac w kolejkach do lekarza i placic mandaty. bo to jest wybor trudny. kogo wolisz? ukraincow czy ciapatych? to juz chyba wole bliższych nam kulturowo ukraincow. nie,nie, przyjaciółmi to my nigdy nie bedziemy ale jeśli miałbym wybierać to nie widze innej możliwości

  2. Wow, ile tu fantastycznych komentarzy. Ludzie, ogarnijcie się trochę. Wielu Polaków również przekracza prędkość, tak jest, było i będzie. Wyjdzcie na spacer, odświeżcie głowy i wyzbadzcie się chociaż części agresji, która w was siedzi. Po co ta nienawiść do Ukraińców? Nawet jak ją czujesz to nie pokazuj tego publicznie bo nie ma się czym chwalić, prędzej wstydzić. Nieważne ile mają pieniędzy, nowych i drogich aut – w Ukrainie jest wojna, a ci ludzie muszą uciekać z ojczyzny. Chcielibyście być na ich miejscu? Myślę że nie. Nie chcecie – nie pomagajcie, ale naprawdę przestańcie szerzyć swoje chore poglądy i agresję. Widać, że jesteście z małego miasta i ewidentnie się wam nudzi. Szukacie aprobaty w internecie, bo nic lepszego nie macie do roboty. Szkoda mi was. Życzę wam spokoju i więcej empatii.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here