Za nami XXIX odsłona Memoriału im. Stanisława Mazurka w piłce siatkowej. Impreza ta odbywa się tragicznie zmarłego sportowca i siatkarza z gminy Cieszanów.

Do zawodów, które rozgrywane zostały w niedzielę (26.03) w halach sportowych w Cieszanowie i Dachnowie przystąpiło sześć drużyn: Czarni Oleszyce, Zdrój Horyniec, KTM Rzeszów, Żywiec Biały, Przeworsk i RS GOLD TEAM Sieniawa. Drużyny najpierw rywalizowały w dwóch grupach, by później zespoły z drugich miejsc zagrały o trzecią lokatę, a zwycięzcy o końcowy triumf w zawodach.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
1. RS GOLD TEAM Sieniawa
2. KTM Rzeszów
3. Czarni Oleszyce
4. Żywiec Biały
5. Zdrój Horyniec
6. Przeworsk

Nagrody drużynom wręczali: burmistrz Zdzisław Zadworny oraz dyrektor CKiS w Cieszanowie Krystian Naparty, którzy wybrali się także na miejscowy cmentarz, by na grobie Stanisława Mazurka zapalić znicz pamięci o patronie wydarzenia.

Dziękujemy Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Cieszanowie oraz Dachnowie za wzorową współpracę – zawsze możemy liczyć na te jednostki, które wypożyczają nam halę wraz z całym zapleczem, byśmy mogli zorganizować tego typu wydarzenia. Dziękujemy zawodnikom, trenerom i wszystkim zaangażowanym w organizację XXIX Memoriału im. Stanisława Mazurka w piłce siatkowej – podsumowują organizatorzy.

Galeria zdjęć, fot. CKIS w Cieszanowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here