Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie przekazała stypendia, nagrody i wyróżnienia XI edycji Programu Stypendialnego. Uroczysta gala miała miejsce w piątek (10.03) w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie.

Program Stypendialny organizowany przez Fundację Banku Spółdzielczego w Lubaczowie to rozpoznawalny już od lat projekt mający na celu jest wspieranie rozwoju uzdolnień uczniów powiatu lubaczowskiego, promowanie wartości edukacji oraz inicjowanie współpracy środowiska lokalnego w tym zakresie. Jego organizatorzy od lat przyznają stypendia oraz nagrody najzdolniejszym i najbardziej aktywnym uczniom.

W sumie w ramach XI edycji Programu stypendialnego Fundacja przyznała wsparcie finansowe uczniom z terenu powiatu lubaczowskiego w łącznej kwocie 16,5 tys. zł. Podczas uroczystej gali, która miała miejsce w piątek (10.03) w Miejkim Domu Kultury w Lubaczowie, wsparcie w wysokości 2 000 zł otrzymali: Wiktoria Kobak, Wojciech Ważny, Maciej Szynal, Bartosz Mulak i Kordian Gaczoł. Wsparcie w wysokości 1 000 zł trafiło do Moniki Pelikan, Jarosława Ważnego, Mateusza Kornagi i Łukasza Gelmudy. Natomiast nagrody w wysokości 500 zł otrzymali: Nikola Huk, Wiktoria Cygan, Filip Kalmuk i Jakub Lechociński.

Komisja postanowiła przyznać także nagrodę specjalną – za pasję i zaangażowanie w działalność artystyczną – w wysokości 500 zł, którą otrzymała Ewa Głuszyk oraz wyróżnienie dla Wiktorii Szpindor.

Galeria zdjęć, fot. Artur Brzyski.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here