Wychodząc na przeciw zainteresowaniu mieszkańców, Centrum Medyczne Kormed prowadzić będzie bezpłatne badania w ramach programu „Profilaktyka 40 PLUS” także w gminach Lubaczów, Stary Dzików i Wielkie Oczy.

Program „Profilaktyka 40 PLUS” to DARMOWY pakiet badań dedykowanych dla osób powyżej 40-tego roku życia. Ich wyniki mają ocenić kondycję zdrowia i pomóc wykryć chorobę zwłaszcza w swoim początkowym stadium rozwoju, kiedy nie daje ona jeszcze niepokojących objawów. Dzięki temu będzie można uniknąć długotrwałego, a czasem nieskutecznego leczenia, które jest konsekwencją zbyt późnej diagnozy.

Program w naszym powiecie już od jakiegoś czasu jest realizowany przez Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie. Teraz wychodząc na przeciw zainteresowaniu mieszkańców, personel placówki będzie przeprowadzał badania także poza Lubaczowem, a dokładniej w gminach Lubaczów, Stary Dzików i Wielkie Oczy (szczegółowy harmonogram znajduje się poniżej).

Kwalifikacja do programu rozpoczyna się od odpowiedzi na pytania ankietowe za pośrednictwem:

  • – infolinii 22 735 39 53 – (w godzinach 8:00-18:00, koszt połączenia zgodny z taryfą operatora),
  • – za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta,
  • – w CM Kormed w Lubaczowie lub bezpośrednio przed badaniem w wybranym punkcie.

Harmonogram badań:

15-17 marca – Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie
20-21 marca – OSP Wielkie Oczy
22 marca – Świetlica w Łukawcu
27 marca – Świetlica w Opace
28 marca – Świetlica w Baszni Dolnej
29 marca – Świetlica w Załużu
30 marca – Świetlica w Lisich Jamach
31 marca – OSP Krowica Hołodowska

Badania są bezpłatne i będą wykonywane w godzinach 7:30 – 10:00. Niezbędne do wykonania badań jest posiadanie dowodu tożsamości.

Profilaktyka zawiera min. badanie krwi, moczu i kału. Proszę pamiętać, aby zabrać ze sobą próbki moczu i kału. Pojemnik na każdy materiał dostępny będzie w punkcie pobrań lub w aptece. Zaleca się, aby być na czczo.

Po wykonaniu badań ich wyniki będą dostępne na IKP lub w miejscu, w którym przeprowadzono badania. W przypadku wątpliwości zostaniesz skierowany na dalszą diagnostykę.

Informacja nadesłana.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here