W jednym z gospodarstw rolnych na terenie Niemstowa w gminie Cieszanów doszło do tragedii. Miejscowym rolnik został znaleziony martwy w stajni. Prokuratura wyjaśnia przyczyny śmierci mężczyzny.

O sprawie poinformował wczoraj (01.03) Super Express. Jak wynika z relacji, 64-letni Karol K. od lat prowadził w Niemstowie gospodarstwo rolne. 

– Codziennie doglądał zwierzęta i skrupulatnie się nimi zajmował. Prowadził prace rolnicze i cały obrządek związany z gospodarstwem. Miejscowi podkreślają, że rolnik miał problemy zdrowotne, ale nie porzucił pracy i nie zostawił gospodarstwa – relacjonuje gazeta.

Do tragedii doszło w poniedziałek 20 lutego 2023 roku, kiedy to mężczyzna wyszedł jak zwykle do stajni, by zająć się bydłem. Gdy rolnik długo nie wracał z obory, domownicy wyszli sprawdzić co się z nim dzieje. 64-latka znaleziono leżącego w zagrodzie. Natychmiast wezwano pomoc, ale mimo przeprowadzonej przez służby ratunkowe reanimacji, nie udało się przywrócić czynności życiowych mieszkańcowi Niemstowa. Lekarz stwierdził jego zgon.

Na miejscu pracował prokurator z Prokuratury Rejonowej w Lubaczowie, którego postępowanie ma wyjaśnić, czy mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych, czy może do jego zgonu przyczyniło się zwierzę.

elubaczow.com, se.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here