Wiemy kto wybuduje Centrum Usług w Horyńcu-Zdroju [WIZUALIZACJA]

0

Sześciu oferentów stanęło do przetargu na budowę Centrum Usług Społecznych i Kulturalnych w Horyńcu-Zdroju. Właśnie wybrano najkorzystniejszą ofertę.

Przypomnijmy, że okazały i nowoczesny budynek (wizualizacja poniżej) na zostać wybudowany w ścisłym centrum Horyńca-Zdroju – w bliskim sąsiedztwie obecnego Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Środowiskowego Domu. W obiekcie swoją siedzibę będą miały m.in. działające gminie stowarzyszenia, które zajmują się sprawami zagospodarowania czasu wolnego dla seniorów, sprawami związanymi z promocją naszej miejscowości, dziedzictwem kulturowym i jej historią. W budynku Centrum przygotowane zostaną sale warsztatowe, gdzie horyniecka młodzież będzie miała możliwość rozwijania swoich talentów, zainteresowań i pasji. Dla lokalnych twórców i rękodzielników przygotowana zostanie sala wystawowa, w której będą mieli możliwość zaprezentowania swoich prac. Ważnym elementem centrum będzie sala konferencyjna, pomieszczenia biurowe oraz zaplecze sanitarne.

W postępowaniu o udzielenie zamówienia udział brało sześciu oferentów. Jak się okazało, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Eurobud Montaże z Bystrowic. Swoje prace wyceniła, na 5 737 950 zł. Warto pamiętać, że inwestycja uzyskała dofinansowanie z Programu Inwestycji Strategicznych – Polskie Uzdrowiska w kwocie 4,9 mln zł.

Projekt architektoniczno-budowlany budynku przygotowała firma Geobud z Lubaczowa.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here