Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie jest nowym partnerem naszego działu „Zdrowie”. Oznacza to, że na łamach naszego portalu pojawi się jeszcze więcej artykułów dotyczących m.in. właściwego trybu życia, działań profilaktycznych i odpowiedniego leczenia.

Nieustannie Centrum Medyczne Kormed udowadnia, że zdrowie pacjentów jest dla nich najważniejsze. Lekarze chcą jednak nie tylko leczyć, ale także edukować oraz zachęcać do badań i działań profilaktycznych. Realizując ten cel niejednokrotnie informowaliśmy mieszkańców powiatu lubaczowskiego na łamach naszego portalu o programach realizowanych w placówce. Takim jest choćby „Profilaktyka 40 PLUS”, w ramach którego osoby powyżej 40-tego roku życia mogą wykonać pakiet bezpłatnych badań diagnostycznych .

Centrum Medyczne Kormed postanowiło pójść krok dalej i zostać głównym partnerem naszego działu „Zdrowie”. W związku z tym na naszych łamach pojawi się jeszcze więcej artykułów dotyczących zdrowia i porad, o tym jak o siebie zadbać. Nadal na bieżąco także będziemy informować o inicjatywach i programach organizowanych w placówce. W końcu nie ma ważniejszej wartości niż… zdrowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here