Mefedron i marihuana u 32-latka

13

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi powiatu lubaczowskiego za posiadanie mefedronu i marihuany. 32-latek przechowywał niedozwolone substancje między innymi w samochodzie oraz w swoim domu.

fot. KPP Lubaczów

W środę (15.02), funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie podjęli interwencję wobec 32-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który na widok policyjnego patrolu, zaczął się nerwowo zachowywać, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Jak się okazało, mężczyzna posiadał przy sobie woreczki foliowe z suszem roślinnym w postaci marihuany oraz mefedronem. Ponadto, w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez mężczyznę, funkcjonariusze znaleźli kolejne porcje środków odurzających oraz substancji psychoaktywnych – czytamy na stronie KPP Lubaczów.

32-latkowi przedstawiono zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara do trzech lat pozbawiania wolności.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

13 komentarze

  1. Myślę, że jak Platforma obywatelska, lewica i PSL dojdzie do władzy to takie narkotyki będą legalne tak jak w Holandii i innych państwach lewackich.
    Co więcej będą prowadzić politykę antychrześcijańską, małżeństwa homoseksualne i adopcja dzieci przez środowiska homoseksualne.

    • Jakoś nie słyszałem, żeby opozycja proponowała legalizację narkotyków, no ale oni swój program zdaje się zamierzają ogłosić dopiero po ewentualnym wygraniu wyborów, więc kto ich tam wie 🙂 A te dzieci do adopcji będą kupować na targach od biednych surogatek, zapomniałeś napisać.

  2. A ja myślę, że polak2010 piszesz farmazony bo tylko tyle potrafisz. Znów wymyślasz jakieś nieistniejące rzeczy i obrzucasz nimi opozycję. Kiedy się wymyśla jakieś rzeczy wobec kogoś to jest właśnie nienawiść, któraą chcesz leczyć wobec drugiego bo chcesz go obrzydzić w oczach ludzi. Jeśli chodzi o narkotyki to mówi się o medycznej marihuanie, która pozwala dzieciom z padaczką na w miarę normalne życie. Opozycja nie prowadzi polityki antychrześcijańskiej. To robi PiS. Widać to po frekwencji w kościołach. Małżeństwa homoseksualne. problem którym należy się zająć bo jakoś prawnie trzeba to ogarnąć m.in. z powodów dziedziczenia majątku czy dostępu do informacji medycznej partnera obojętnie jakiej płci. Małżeństwa może za dużo, ale jakąś formą związku partnerskiego może być. Co do adopcji to moje zdanie jest konserwatywne, ale jeśli miałbym do wyboru czy dziecko ma żyć w domy dziecka czy szczęśliwie u takiej pary to wybrałbym to drugie. Na całym świecie czy to w USA czy w Australii jest taka możliwość i są te adopcję i te dzieci wychodzą na ludzi. U Nas takie reformy światopoglądowe też w pewnym stopniu to jednak pieśń przyszłości jak PiS upadnie doszczętnie. I znajdzie się tam gdzie powinien. na śmietniku historii. Bo tam kończą klmacy a PiS na kłamstwie jest zbudowane.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here