Od początku lutego Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie swoim czytelnikom udostępnia darmowe kody do serwisu Legimi. Miłośnicy książek mogą więc korzystać z ok. 140 000 e-booków, ponad 50000 audiobooków i synchrobooków, bez limitowanej liczby przeczytanych stron.

Legimi to elektroniczna biblioteka nowości wydawniczych, bestsellerów, książek z różnych dziedzin wiedzy, lektur. Aplikacja jest dostępna na wszystkich urządzeniach przenośnych i systemach operacyjnych (iOS, Android, Windows). Oznacza to, że elektroniczne książki można czytać na tabletach, smartfonach, komputerach czy e-czytnikach.

– Bezpłatny dostęp do tej bazy można uzyskać dzięki kodom wydawanym w MBP w Lubaczowie w Wypożyczalni dla Dorosłych, a korzystać z bazy można wszędzie bez ograniczeń. Użytkownik przy użyciu jednego kodu może czytać książki na 2 wybranych przez siebie urządzeniach jednocześnie – tłumaczą bibliotekarze.

Jak aktywować otrzymany w bibliotece kod? Na stronie www.legimi.pl/podkarpackie należy wpisać kod, zaakceptować regulamin, a następnie założyć konto (jeśli się już je posiada to wystarczy się do niego zalogować). Przy założeniu konta należy podać nazwę użytkownika, hasło i adres e-mail (na który przesłany zostanie link aktywacyjny, w który należy kliknąć). Od momentu aktywacji kodu czytelnik może korzystać z usługi przez miesiąc.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here