Rozgrzej serce swojej drugiej połówki i zaproś ją w sobotę, 18 lutego na Bal Walentynkowy w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Gospodarze obiektu doskonale wiedzą co zrobić, by ta wyjątkowa noc należała do niezapomnianych.

Walentynki warto spędzić w cudownej, radosnej atmosferze i w niezwykłym miejscu. Dla zakochanych oraz miłośników wyśmienitej zabawy Kresowa Osada ma doskonałą propozycję – zaprasza na Bal Walentynkowy. Udany pobyt w Baszni Dolnej zapewnią dobra zabawa, muzyka taneczna i doskonała kuchnia. Dla wszystkich gości zagra znany większości zespół muzyczny Iluzer. Pary będą więc mogły wirować w tańcu zarówno w rytmie „złotych przebojów”, jak i współczesnych utworów. Ponadto na stołach pojawią się wykwintne dania, nie zabraknie przekąsek, zakąsek, deserów i mnóstwa słodkości, bo jak wiadomo – przez żołądek do serca. Do tego strumieniami lać się będzie piwo!

Nie zwlekaj, zarezerwuj sobie magiczną noc w Kresowej Osadzie, której z pewnością długo nie zapomnisz. Zadzwoń pod numer 500 738 500.

Cena od osoby to 219 zł.

Nie może Was zabraknąć!

Materiał partnera

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here