Fot. KAS

11 nowych samochodów trafiło do  Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.  Pojazdy przekazał w poniedziałek (30.01) Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Wartość przekazanych pojazdów Kia Ceed przekracza 1milion zł. Zakup dziesięciu z nich sfinansowany został ze środków uchwały modernizacyjnej. Jeden samochód został kupiony ze środków Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie. Zakupy zrealizowane zostały w drodze przetargu organizowanego przez Izbę Administracji Skarbowej we Wrocławiu. To największe zakupy pojazdów w podkarpackiej Służbie Celno-Skarbowej od 2018 roku.

Jestem przekonany, że doposażenie w nowe pojazdy szybko zaprocentuje i pomoże funkcjonariuszom podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej w jeszcze bardziej efektywnej realizacji zadań. Liczę na to, że wykorzystanie przekazywanych dziś pojazdów w działaniach funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego przyczyni się do skutecznego zwalczania szarej strefy oraz zwiększenia wpływów do budżetu naszego państwa – mówił Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witold Mrozek.

Kluczyki do nowych pojazdów odebrał z rąk dyrektora Z-ca Naczelnika Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu st. asp. Tomasz Mamczura.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here